Sayfa 316/1000 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Pembe domates bugünlerde TR'de ne kadar? Ukrayna'da 15 TL kadar. Bu işin uzmanı sayın Dudu en iyi kıyaslamayı yapacaktır.Ek 22552
    Geçen çarşamba pazarında gördüm 7 tl idi.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    CDS orta ve uzun vadeyi kötü fiyatlıyor. Bu durumda hisse alıp uzun vade beklemek iyi fikir değil gibi. Her ne kadar ucuz olduğu her yerde dillendirilse de....
    Aynı fikirdeyim ek olarak BIST hakkında bir olumsuz görüşüm daha var firmalara ucuz kaynak temin etmek için kurgulanmış izlenimini veriyor. Temettü olayı yurt dışındaki gibi değil. Enflasyon yüksek ama buna rağmen yatırılan para ve temettüsü uzun zamandır mevduat faizinin dahi yanına yaklaşamıyor.

Ancak çok hızlı ve kısa vadeli al sat ile adeta bir kumarhane havasına bürünmüş. Böyle olunca da yurt dışındaki gibi istikrarlı getiri zor. Stresli ve sorunlu bir ortam oluşuyor.

Bu da aslında şirketlerin BIST'i ortak aramak için değil bankalardan almak istemedikleri ya da alamadıkları veyahut aldıklarında yüksek finansman maliyeti ödeyecekleri kaynağı BIST üzerinden daha ucuza temin etme istekleri olduğunu gösteriyor.

Bu sistemi doğru bulmadığım için BIST'e yatırım yapmıyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Araştırmacı yazar Erol Mütercimler Kamu Güvenliği Büro Amirliğine ifadeye çağrıldığı öğrenildi. Mütercimler'in basın suçları bürosu yerine kamu güvenliği bürosuna çağrılması ise dikkat çekti.Mütercimler hangi gerekçeyle ifadeye çağrıldığını ise henüz bilmediğini bildirdi. Detaylar sürecek...

4. CDS 523'ü vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Türkiyenin güvenliği konusunda ABD ye hiç güvenmiyorum.
    Füzeler alınmazsa bizim yöneticiler yine kıvırdı diyeceğiz.
    ABD kötü tamam da Rusya çok mu iyi sanki. Asıl üzücü olan güvenliğimiz için birilerine güvenmek mecburiyetinde olmamız.

Kocasından aldığı nafakayı sevgilisine yediren kadınlar gibi , Batı' dan aldığımız parayı Rusya flörtünde yiyeceğiz. olur olur .

Yani demem o ki ; çıtır pane harcıyla tavuk yapılıyor da kırmızı et yapsak olur mu ?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    CDS 523'ü vurdu çekti.
    En sevdiğim mesaj şablonun bu abi

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    En sevdiğim mesaj şablonun bu abi
    Açık kaynak koduna çevirdim. GPL lisanslı yani. Herkes serbestçe kullanabilir.

8. ?

Sayfa 316/1000 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •