Sayfa 316/686 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 5485 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. benim grafik haftaya hareket devam diyor hadi inş. maliyete çok kalmadı ama 6 aydır ov olarak beklemedeyim bişeyler kazanmadanmı gidelim buralardan. Bakalım nasip

2. 1,74 'e çıktık yine bakalım ne olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Aynen bu forum bunun için var sn xxtrader!! Saygısızlık olarak algılandıysa özür dilerim öyle bir amacım yok olamazda!! Ben de sizinle �� nı fikirdeyim hacimlenirse kulpu �� lar!! Nasip!!

Ytdeğildir
    Satan alttan alabilirim hayali kurmayacak sekilde yukselmeli...bu hissenin tarzi bu...

4. yahu gecemez gecemez tam gecti diyeceksiniz yine asagıya yine asagıya ben son 1 yıldır boyle gordugum 2.mal spek bu 1.80 ustunde 2 gunluk kapanıs yapmadan donupte bakmam anca gel gel neyse mubarek gun cuma ya gidiyorum bosa yorum yapıpta gunaha girmeyeyim bosa yorum yapmaya degmiyor cunku
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    1.61 stoplu bir miktar mal taşıyorum sn luikang aşar ve tutunursa lotu artırırım benim beklentim 1.70’i aşması yönünde!! Temkinli olmakta fayda var sonuçta sığ bir hisse!! Grafiğe bakınca yukarı potansiyel ihtimali daha fazla gibi duruyor nasip diyelim herkese bol kazançlar!!

Ytd
    bende diyorum ki dun de yazdım asamaz bir habe gelmeden asırmaz sirket yuklu bir is alımı yaparsa ancak o zaman .. .4 yıldır cigerini ezberledik bunun ..iyi kazanclar
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

6. Elinde para olan aşağı gelmesini bekler ,hisse sahibi yükselmesini.

Spek ise bu iki grubu nasıl yolarım derdinde.

7. 1,76 oldu. Bu sefer olacakmı ne?

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Satan alttan alabilirim hayali kurmayacak sekilde yukselmeli...bu hissenin tarzi bu...
    Ben sattım ve alamadım. Siz bu işi biliyorsunuz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 316/686 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •