Onemli Gunler Banner
Sayfa 316/891 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sayın kabile farkındayım sizin içinizde benim gibi yangın yeri, lakin elimizden birşey gelmiyor.Ya satacağız yada sabredip bu iblislerden parça kopartacağız.selam ve saygı ile iyi akşamlar.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seni gayet iyi anlıyorum kıymetli albul72 kardeşim temenni ederimki beklentilerimiz gerçekleşir ama bu melün gözü hep toprağa bakar durur sanki topraktan geldim illada beni torağa salın der gibi tavır ve davranış içinde bakın elin oğlu (yeşiller,Işıklar) sahipleri hisselerine nasılda sahip çıkıyor hiç kıvırmadan ,adamlar,herifler gibi ...Sağolasın kardeşim,saygı, sevgi,selam benden..Hayırlı akşamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by dogan78 Yazıyı Oku
    slm ortaklar.

An itibarı ile fiyat bakımından en ucuz hisse olabilmemize ramak kaldı.

Ieyho 1,03
    brko 1,06
    ihlas 1,07
    ygyo 1,09

bulabildiklerim bunlar. Yakında en dibe yerleşeceğiz.
    Yöneticiler uyuyormuuuu
    dayanamadılar bu utanca galiba...

3. Hayırlı işler

4.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Hayırlı işler
    Kardeşim TTolga ve albul72,teşekkür ediyorum sizlere manevi destekleriniz için çünkü sabırın herşeyin ilacı olduğunu bana hatırlattınız böyle zor bir zamanda..Sağolsaınız..Beklentileriniz gerçek olsun..Amin..

5.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Kardeşim TTolga ve albul72,teşekkür ediyorum sizlere manevi destekleriniz için çünkü sabırın herşeyin ilacı olduğunu bana hatırlattınız böyle zor bir zamanda..Sağolsaınız..Beklentileriniz gerçek olsun..Amin..
    Seninde beklentilerin gönlünce olsun inşallah..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yeni haftamız hayırlı olsun. Sonunda ihlas kuruşları geride bırakmış görünüyor. Tabi yine de ne yapacağını tam olarak kestirmek mümkün olmasa da, 1 tl.yi geçmesi yakında bir beddellinin habercisi olabilir gibi geliyor bana. Hus nerelerdesin ne diyorsun bu konuda. Yoksa düşerken mi çıkacaksın orataya?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

30 yıldır bin türlü tuzak ile yatırımcının elinden 1/20 oranındaki zararına rağmen baskı kurarak elinden malı al. Binlerce insanın ocağını söndür. Her tepe noktasını direnç yapıp düşüşlerin de destek tanımadan yıllarca oyalan. Bütün hisseler tarihi rekorları kırsın sen hâlâ arz olduğun günden bu yana sattığın rakamın 1/20 oranında işlem gör. Öteleyip durduğun kap haberini kriz ortasında açıklayarak iç et yada satış amaçlı kullan. Gün gelip senden zararını azaltan olursa bile alternatif hisse bırakmayıp birçok insanı mağdur etmeye devam et...
    İbretlik bir sonunuz var.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    HUSUM 1,20 mi yanıyo benmi yanlış görüyorum
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 316/891 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri