Sayfa 317/586 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Biri gelir çizer mi nerde o eski kabadayılar..

Bir dost

2. Aynen öyle, bu kadar insan buradayken beklenen gerceklesmez
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Vesta eski bgc ismi değişmiş cismi aynı
    Gecenin bir yarısında burada olanlar bir kaç kişisi hariç19 üstü maliyetlenip gireni hesap edip kızarıp ateşi yükselip burada yüreklerine su serpecek birileri çıkar mı diye gelenler
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Birgün Info, bir gün Yatırım finansman, bir gül iş yatırım...!!!

Kiralık katil bulmak kolay, lotu verirsin senin adına yatırımcı öldüren satılık k.ö.p.e.k bulursun..!!!

6 yıl oldu, hala hissede normal bir düzeltme yada silkeleme olmuyor, alan satmayınca işin p.o.k.u.n.u çıkarana kadar her pisliği yapıyor hırsızlar..!!!

Bundan bir ay önce yazdım 16,60 ları görmeden 30 üzerine getirmez bu keltoş dedim, huyudur insanı bıktırana kadar uğraşır, fırsatı buldu mu kimsenin gözünün yaşına bakmaz malına çökmek için her şeyi yapar..!!!

Beni yıldıramaz, orası kesin, Şubat sonu 35 TL den bedelsiz alırız Aralık 15 te 70 TL den satarız..;-))

Arada yediği naneler umrumuzda bile olmaz, seve seve ederine getirecek seve seve..;-)))

Satmadığımız için biyerlerini yırtsa da faydası yok, üç değil onüç kurumdan operasyon çekse vız gelir tırrıs gider, dolar bombası patlasın ben o zaman görücen elindeki 1,5 milyar TL lik dövizi neresine sokacak..;-)))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Hırsız i.p.n.e l.e.r.e son uyarımdır..!!!
    Siz daha buralarda mısınız, en son 2020 yazın uğramıştım buraya, o zamanlar 4-5 lira arasında geziyordu, aynı aşağı yukarı zikzaklar devam ediyordu. O zaman da satmam diyordunuz, hakikaten de satmamışsınız. İstikrarınıza hayran kaldım. Kaç liradan satacaksınız acaba merak ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Siz daha buralarda mısınız, en son 2020 yazın uğramıştım buraya, o zamanlar 4-5 lira arasında geziyordu, aynı aşağı yukarı zikzaklar devam ediyordu. O zaman da satmam diyordunuz, hakikaten de satmamışsınız. İstikrarınıza hayran kaldım. Kaç liradan satacaksınız acaba merak ediyorum
    Bu hissye girdiğim ilk gün de hedefim 2023 sonuydu, şu anda ki hedefim de aynı..!!!

Kayseri'de meşhur bir söz vardır, mal alınırken kâr edilir satılırken cebe girer..;-))

Biz alırken bedavaya cebimize koyduk, kaça satarız onuda az çok biliyoruz, son üç gündür neyin peşinde olduklarını da çok iyi biliyoruz..!!!

15 TL den 21 TL ye gidene kadar 200 milyondan fazla lot işlem görmüşken 21 TL den 15,90 TL ye düşerken ise 20 milyon lot işlem zar zor oluyorsa bunun adı hırsızların mal çalma operasyonudur..!!!

ilk iki hesapta 80 milyon lot var, onlar bile satıyormuş gibi yapıp alıyor, yeni ralli öncesi silkelemenin poku çıkarıldı sadece, yıl sonu en az %400 almadan tek lot vermem, almayı düşünen ona göre gelsin..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Patron demoklesin kılıcı misali nereden geldigi belli olmayan vesta daki 4.370 k malı koydu tetikcisi infoyla baskı kurdurup sattırıyor bu adam çok çarşaf yırtar ölemez yaşayanlar görecektir... bu kadar ac gözlü yatırımcısına düşman baska yoktur...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

Son üç günlük düşüş kabaca yaklaşık %20. Takaslarda satışın %60'ı yatırım fonlarından, tahminim YF olabilir. Ancak aracı kurumlar dağılımına bakınca manzara değişiyor: AKD'da yatırım fonları satışı İNFO üzerinden gerçekleşmiş, ikinci satıcı ise GARAN görünüyor, ama takaslarda GARAN birinci alıcı durumda, yani aracı kurumlar dağılımı farklı bir resim gösteriyor, takaslar çok farklı.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Tek satıcı GARAN ve sepette yer kalmadı.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

8.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Tek satıcı GARAN ve sepette yer kalmadı.
    ben yeni sepete geçtim , ama enflasyon var geçen aldığım sepet daha uygundu

Sayfa 317/586 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •