Sayfa 318/434 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 3471 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 3.11 e kadar yaklaşık 12 milyon, 3.03 e kadar yaklaşık 5.5 milyon lot var... sabır sabır ya sabır...

2.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    evet, 07 ye lambalama yapip 06 ya mal veriyorlar gibi ana orda Gedik kalede... ya tavan olacak ya taban... Su anki durumu anlayan beri gelsin... Bu ne stres ya,.. Seytan diyor sat gitsin... Tam bir muamma... ihaleyi alamazsak mali kime satacaklar?.. Kumar gibi bir sey oldu bu is... Rulet gibi.. kirmizi mi siyah mi?
    Usta dünyanın sonu değil bu ihale ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarına inanıyorum ihalenin tekniğinden ziyade siyaseti şahane malum tam da seçim öncesi yedirmezler bize yı .
    Olsun KARSAN benim bebek hissem alacağımız çok yol var inanıyorum bi çiklet olmuş 6 7 lira otobüs üretiyoruz biz yaa Allah aşkına

3.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    Usta dünyanın sonu değil bu ihale ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarına inanıyorum ihalenin tekniğinden ziyade siyaseti şahane malum tam da seçim öncesi yedirmezler bize yı .
    Olsun KARSAN benim bebek hissem alacağımız çok yol var inanıyorum bi çiklet olmuş 6 7 lira otobüs üretiyoruz biz yaa Allah aşkına
    ha ha,.. biliyorum bilmezmiyim,.. benim epeydir yazdigim ve paylastigim bu zaten,.. ama biraz gerilim oldu bu SBK isi, aciklama yok, bi sey yok,.. karanlik oda... sinir olmamak elde degil,.. 98 den aldigim bir miktarini 06 ya versemmi acaba?...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

4. Mersin ihalemiz var daha taş gibi
    Unuttunuz mu ?

5.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    ha ha,.. biliyorum bilmezmiyim,.. benim epeydir yazdigim ve paylastigim bu zaten,.. ama biraz gerilim oldu bu SBK isi, aciklama yok, bi sey yok,.. karanlik oda... sinir olmamak elde degil,.. 98 den aldigim bir miktarini 06 ya versemmi acaba?...
    Gedik satarsa sat bence 3.07 maliyet 1.5 lot tahtada demirbaş şuan.

6. Ak satıyor

7. alan satan belli degil,.. burda bi gel gel var ama dur bakalim...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

8. Ne kadar baskı o kadar sert hareket .
    KARSAN DAYIM ve ekranı kapatıyorum hedefime gelmeden 1 lot çalışmaz benden mutlu aksamlarınız olsun paydaşlar esen kalın

Sayfa 318/434 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •