Sayfa 318/400 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

İşin gücün yok arada bi gelip lak lak yapıyorsun. Ayıptır kardeşim.

2.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku

Yeşil meşil deyip saydırmadın. İflas ha...
    )

Serdar Hocam, ben acemiyim de şöyle bir çalışma yaptım.
    Öncelikle bu şirketin son bilançosuna baktım, kasa 300 milyon civarı net nakitte görünüyor.. Milyarlık duran varlıkları da mevcut, şirketin 2 TL deki piyasa değeri de 2 milyar ediyor zaten.. İflas falan diyorlar, Kulesi mi varmış neymiş onun harici fake ten mi acaba dedim. Sonra faaliyet raporunu okudum; pek bir şey anlamasam da, 2024-25 yılında bitecek projeler var gibi geldi.. Arma Renk mi ne yazıyordu, bunun rengi mi yeşil acaba?? bi de zermeram mı ne varmış, son 2 harfi görünce iflasın a sıyla mı bağlantı kuruluyor beya..
    Şirketin malına mülküne bakarken(kafama yatar gibi oldu) o ara birşey gördüm, fiyatların resmi oluyormuş meğer.. Karşıma açıp canımın istediği yerlere çizik attım. Resme bakınca yarın da dönebilir, 1.70 veya 1.50 görebilir, en kötü 1 e kadar da inebilir gibi bir his kapladı. Yani 1 e düşse de "ipimle kuşağım..." diyebilirim psikolojik olarak. Şimdi kredi, borç yok; ihtiyacım olmayacak 100 kağıt ile buradan başlayıp her 10 kuruşta(2.03 - 1.93 - 1.83..) 10 kağıtlık alayım diyorum, hatta hani olurda 1-1.30 aralığına inerse o aralar ekstra param da gelmiş olur biraz daha yüklenirim diye düşündüm. Ne dersin Serdar Hocam, bu acemi kardeşine bir yardımcı oluver. Biliyorum asla yatırım tavsiyesi olmayacak söyleyeceklerin, sorumluluk-kar-zarar hepsi bana ait tabi..

Son düzenleme : sonli; 16-08-2023 saat: 17:14.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sn. Sonli
    Birkaç arkadaş var arada bi gelip saydırıp gidiyorlar.
    Yazdıklarının alasını senden benden iyi biliyorlar. Ama dertleri nedir anlamadım.
    Adeseyi geçtim ittfh konyada ki arazilerine güç yetmez. Ama tabela bu arkadaşlara imkan veriyor şimdilik yutkunuyorum. İnşaAllah mahçup olmam. Saygılarımla.

Çizik deyince kulakları çınlasın meşhur mardinli gerel için bi düşen trend çekip 50 krş hedef biçmişti. Hisse 5 tl ye gitti. Tunabeyi klmsn için 4 TL üzerini görmez yazdı 12 TL gitti Ben gemideydim itiraz ettim. Temel analiz yapmayınca çizgi çizmek nedir?

5. bilançoya bakıyorum. potansiyeli müthiş

fiyata bakıyorum fiyat mafiş. sürekli taban yapıyor

fiyatı çok güzel bir yere geldi aslında.

düşerse dahada alınabilir diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Çizik deyince kulakları çınlasın meşhur mardinli gerel için bi düşen trend çekip 50 krş hedef biçmişti. Hisse 5 tl ye gitti. Tunabeyi klmsn için 4 TL üzerini görmez yazdı 12 TL gitti Ben gemideydim itiraz ettim. Temel analiz yapmayınca çizgi çizmek nedir?
    Bilançonun güzelliğinden bahsediyorsunuz. Ancak 2 gündür taban yiyor. Bunun hakkında yorum yapmıyorsunuz. Tabanlar için yorum yaparmısınız?

Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Bilançonun güzelliğinden bahsediyorsunuz. Ancak 2 gündür taban yiyor. Bunun hakkında yorum yapmıyorsunuz. Tabanlar için yorum yaparmısınız?
    Taban için ne yorum yapabilirim ? Temel analiz yapıyoruz. Kule site avm kadar değeri yok! Benim gördüğüm bu...

#Air Başakşehir projesi tamamlandı. Bilanço da ya da kapta şuana kadar bir haber göremedik.haziran 2023 teslim.
    #Aydın Sanayi ve Ticaret Merkezi Eylül 2023 teslim
    #Zermeram Elmas Evlerin lansmanı yapılacak. Mart 2024 teslim edilecek
    #Arma Renk 2024 mayıs teslim
    #Marmariste arsa alındı ?
    #İmas Makina hisse satışından kasaya 120 milyon TL nakit girdi.

Niye taban oluyor ? Ben cevabını bulamadım.

Sayfa 318/400 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •