Sayfa 318/351 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon
Arama sonucu : 2803 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Takim yorgun vs değil.. ortada geçen sene de bu sene de futbol yok. Okanin yaptıkları şeylere inanmak zor..

Takim şampiyonlar liginde sözde iyi gidiyor algisi mi var. O zaman bu kadar iyi olan Takim neden çok çok kötü futbol oynuyor.

Okan çıkmış bahane arıyor.. her basın toplantısında olduğu gibi.

Burada yazdıklarım duruyor. Yapılan transferlerin neredeyse tamamı cok kötü. Davidson sanchez dışında.. ayrıca tettehden katkı sağlanır. Ama okanla bu iş olmaz..

Zaha forvet olarak denenmeli. Olmadi mutlaka ama mutlaka hemen elden çıkarılmalı.

Okan keremi darmadağın etti.. forvet arkası oynayacak birisi değil. Zahayi sola koydu keremi de forvet arkasına koydu. Keremin suratından de yararlanamiyorsun. Zaha forvet denenir icardi efendi artik kulübeye gitmeli.. aşkın olayım bitti.

Ara transfer döneminde konyaya kiralanan cicildao geri getirilmeli. Tek bir transfer dahi yapmasınlar.. ihtiyaç çok fazla.. ama yapılan transferlerin tamamına yakını yanlış.

Yazık çok yazık. Zyech denen adamın saha içindeki hal ve hareketlerini izleyin. Her pozisyonda yere atıyor kendini.

Gs 11 i

Muslera, sacha, davidson, Abdülkerim, sol.beke kimi koyarsan koy kazimcani.koyma, sol.kerem,, torera, ndombele, tetteh, mertens, Zaha...

Sol.bekte anhelinyo olmalı ama gönderilecek. Oynatilmiyor.

Bir antronor takıma bu kadar zarar verir.. cicildaoyu nasıl yollarsın.. Sol bekte fransiz adamı nasıl yollarsın.. transferler berbatta kadrodaki kötü oyuncuları tutup onlardan iyileri nasıl kiralarsin

2. bu takıma nasıl kötü dersiniz aklım almıyor. bunu ancak bir fenerli veya başka bir rakip takım taraftarı söyleyebilir. yahu bayerni iki maçta da oyunun büyük bölümünde oynatmayan bu takım değil mi ? deplasmanda bayerne karşı kafa kafaya top oynamadı mı ? hala gruptan çıkma şansı fikstür avantajı ile cimbom değil mi ? bu yoğun fikstüre rağmen yarınki fener adana maçı öncesi hala lider değil mi ? bence bu takım hem avrupada gruplardan çıkacak hem de ligde açık ara şampiyon olacak. avrupada en kötü 3. olur yine uefa dan yoluna devam eder. takım şuan yorgun ve milli arada dinlenecek fırsat bulacaktır. sonrasında yine galibiyet serisi başlar hiç merak etmeyin. yatırım tavsiyesi değildir. sadece maç kritiğinden ibarettir.

3. Gs doğru transferle gruptan çıkmayı garantilemisti. M.united çok çok kötü döneminde... istanbuldaki kopenhag maçında son dakikada atılan gollerle puan aldık.

Şampiyonlar liginde gs tek bir maçta bile one geçemedi.

Okan yanlış kadro çıkarıyor. Oyuncular yanlış yerde oyatiliyor. Ayrıca transfer seçimleri yanlış.

Fenerli falan değilim. Fenerin en kötü yanı defansı ve kalecisi. Yenilmez olarak görülen fenere yenilir dedim. Türkiye liginin üstünde kavramını getiren hocalara bırakın gidin dedim görevi..

Açık ara şampiyonluk şansla olur. Şans var mi. O şans okanda fazlasıyla var..

Gs israf politikasına son vermeli. Yapılan transfer ciddi ödeme zorluğu oluşturuyor.. şampiyonlar liginden l, lig şampiyonluğunda kazanılan paralar bu şekilde car cur edilmemeli.

Halil dervisogluna 250 bin euro verildiği söyleniyor. İnanın kuruş vermem.. ben bunu sorgularken kulüp milyon eurolar veriyor. Anlamak gerçekten zor.

4. Şak şakacı basın çıkmış benim dediklerimi diyor. Skor sonuclu konuşuyorlar..

Şimdi hepsi bir olmuş. Kerem yanlış yerde oynuyor. Ulen kaç haftadır söylüyorum..

Şimdi çıkmışlar icardi.. icardi iğneyle oynuyor diye formsuz diyorlar.. sürekli bahane.. iğneyle alakası yok.. icardi berbat oynuyor.. İlk geldiği zamanki icardi yok..

Zyech diyorlar.. ulen daha ilk maçında bunda is yok dedim. Buraya da yazdım..

Takim iyi skorlar alırken hersey iyiydi.. gs geçen sene de bu sene de ciddi error veriyordu.

Bana göre yönetim gereğini yapmalı. Okan i göndermeli. Tek bir transfer bile yapmasınlar. Çünkü harcanan paralara yazık. Menatalite aynı. 6-7 tane alındı. Elle tutulur davinson sanchez var..

Gs in yapması gereken Konya spora kiraladığı cicildaoyu geri çağırmak. Eğer Konya kabul ederse.. ciicildao kötü orta saha ile oynadı. Kötü oyuncu iyi oyuncuyu bozar.. ama torrera ile orta saha da en azından şimdiki düzenden daha iyi olurlar. Sanırım 2 si de orta sol da oynuyor. Ama fark etmez.. takımda orta saha yok.

Şu takımın transferlerini al sen yap.. takımı da sen yönet ah deselerdi.. şu anki transferin hiçbirisi olmazdı..

Bu arada tetteh kötü oyuncu değil. Sacha boeyle uyum daha iyi. İstanbul'daki Bayern maçının ilk yarısını izlesin Okan.. sacha boeyle tek uyumlu tetteh..

Boey& barış ikilisi kötü.. sacha& zyech ikilisi berbat... ama sacha & tetteh bunlardan en iyisi...

Ndombele ne yapılıp edilip oynatilmali. Şu anki orta sahadan da kötü olmaz heralde..2 ay oldu adam yok.. neden alıyorsunuz antrenmansiz oyuncuyu..

5. hiç bir şey olmaz merak etme. bak buraya yazıyorum cimbom açık ara şampiyon olacak. feneride kadıköyde ve ramsparkta evire çevire yenecek.. cimbomun ölüsü bile bu ligin tozunu attırır.. tek isteğim var avrupadan biran önce elenip lige asılalım. çünkü biz iki kulvarda mücadele edemiyoruz. kondisyonumuz ve psikolojik mentalitemiz buna yetmiyor. tek kulvarda bu takım ligin altını üstüne getirir. avrupada artık başka bir bahara kalsın.. yatırım tavsiyesi değildir....

6. Gs in açık ara şampiyon olması ancak okanin mevcut balıyla olur.. geçen sene bile kötü fenerin kadrosunda kolay şampiyon olmadi..

Okanin iyi antronor olmadığı ortada. Normal şartlarda gs in bu kadar puanı toplaması bile çok büyük şans..

Transfer ortada. Yaz transfer döneminde tamamını söyledim. Bir çok hata yapılıyor diye.

Gs in orta sahasında torera dışında oyuncu yok. Ne olivera ne başka birisi.. Kaan zaten defans oyuncusu.. yaz transfer döneminde yazdım. Gs in en az 2 kaliteli orta sahaya ihtiyacı var diye. Ama yapmadılar.. ndombele aldılar 3 ay olacak daha hazır değil..

Bu düzen sadece gs a ait değil. Tüm Türk takımları yanlış transfer politikası uyguluyor. Bu sene gs en kötü politikaya sahip..

Okan hangi oyuncunun is yapıp yapmayacağını görmüyor. Davidson dışında gs da yenilirden ilk oynayacak tetteh.. bunda iddialıyım.. ama biliyorum Okan bir sonraki mac yine ziyech le çıkacak.. tetteh çok daha iyi. Oynadıkça daha da gelişir..

Okan şansı yüksek birisi. Şampiyon olur ya da olmaz.. gs in futbolu kötü. Bir çok aksayan yer var.. okanin gerek sahaya sürdüğü 11 gerekse oyun ı değişimleri neredeyse komple yanlış..

Münih maçında gitti nelsonu soktu davinsonun yerini değiştirdi.. Abdülkerim sola çekti.. defans allak bullak oldu. İlk yan topla gol yedik..

Munih maçında da çok kötü oynayan zyechi yine hataya karşı 11 oynattı dakika 72 de oyundan aldı. Tepki gösterir diye korkuyor mu bilmiyorum. Birak 72 dakikayı 1 saniye oynatmam.. Zaha da kötü.. ama zyech en kötüsü şu an.. Zaha forvet denenmeli

Altını çizerek yazıyorum.. zyech gönderilmeli.. Zaha forvette denenmeli iyiyse kalır.. Orta ya da kötüyse gönderilmeli..

Halil dervişoglu gönderilmeli..

Kaan ayhan durmalı. Ama ort sahada asla oynatilmamali.

Kazimcan gönderilmeli..

Olivera yazın gönderilmeli..

Ndombele madem alındı.. kilolu vs diye Trip atilmamali. Orta sahada adak yok oynatmaya denemeye mecbursun..

Nelsonu satin 3 e 5 e bakmayın dedim.. satmadilar.. kaç kez yazdım yazın.. adama 20 milyon euro veriyorlarmış da 25 den aşağı gs vermiyormuş.. ))) böyle berbat haberlerle futbolcu pazarlanması.. Nelsona.herkes iyi derken ben kötü derdim zaten..

Okan maddi yönden gerek transfer gerekse kaybedilen şampiyonlar.ligi maçları vs ile gs a çok maliyeti oluyor..

Sonuç olarak transferler kötü. Maalesef zaniola.satilamadigi için gs transferde geç kaldı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,188
    Noldu,buna noldu buna...biz 9 beklerken bu 7.50 yaktı bugün ve attık bir kenara beklesin,TS ve bu beleş fiatlarda...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,188
    Gençler egleniyormusunuz,şu sıralar 7.80 üstünde,5-10 k lotlan iyi iş çevriliyor

Sayfa 318/351 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •