Sayfa 318/690 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Gerçekten her şeyi detaylı şekilde planlamışlar, hisse geri alım açıklaması, ardından bedelli açıklaması.. yeniden değerleme oranlarının rasyoları OZKGY gibi uçuracağını bildikleri için suyu bedelli ile ılıştırdılar. Takibinde bitmiş projeyi masrafta gösterip satılan daireleri pasifte gösterince plan tamamlanmış oldu. Şimdi bu yılan bu deveyi nasıl yutacak, yuttu gösterirlerse buna kim inanacak onu göreceğiz. Bu arada tebrik ederim 1. Çeyrek senaryosu konusunda haklı çıktınız.
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şayet öyle olsaydı OZKGY gibi 7 Tl civarından fiyatlanacaktı. Ama şimdi 0.86 Tl.

Ben geçen gün ne dedim, bunu bile hesapladılar bedellide. Valla helal olsun, şapka çıkarıyorum. Dahiyane bir iş çıkardılar...

Fırsat bu fırsat deyip hazır alıcı varken mal dağıtırlar diye düşünüyorsunuz sanırım.

3. Şimdi diyeceksiniz ki tamamda bize sattirmayip kendilerii satanlar satanlar kaçtan aldığı satıyor. Cevaplayqyim. 1 den yada altında alsa bile zararı verir çıkar. Sonra baskı ile sabır ile sizin dökülmesini beklerler. Daldan elma koparır gibi. Sabır ile yavaş yavaş. Nasıl olsa % 90 niz dökülecek. Temettü yok, hisse fiyatı primlenmiyor. İstersen 50 kuruştan al. Ne önemi var.

4. Ben burda bir kişinin tekreinin önüne çomak koydum. 3 kişi saldırdı. Takdir sizin. Bugün gün sonu yazdıklarımı okuyun.

5. Bu arada yarın ne olacağını. Ne teknik neden temenniler bilir. Yarın ne olacağını sadece patron biliri.

Anladım düşürecekler,bıktırıp mal toplayacaklar diyorsunuz,sizin senaryo bu şekil.millet el kol kesip satar çıkar kağıtdan zararın neresinden dönülse kar dedirtirler diyorsunuz.O zaman baya lot satacak bu arkadaşlar ,ben ayın 10 dan sonra alıcı olabilirim,umarım o zamana kadar baskı devam eder

7. Size dedim kademe 2 - 2 ay boyunca şu islenecek. Kasada nakit var 1 - 2022 birinci dönem bilqnco çok iyi gelecek 2 - nakit çok çok büyük proje yapacaklar 3 , bu yüklenecek ve bu yazılanların hepsi doğru oalbilir. Ama borsda kimse kimseye göstere göstere para kazandırmaz..

8. Dağ fare dogrudu, sürekli bilanco işleyenler. Farkında olmadan zihninize işlediler. Beklentiye soktular sizi. 2 hafta önce yazdım. Öyle akıllı ki bunlar. Sermayenizi tam kaybettiğinizde anca ışıkları yakıyorlar ve bizde yanıldık diyorlar. Çekip gidiyorlar.

Sayfa 318/690 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •