Sayfa 32/244 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 249 - 256 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    belkide diğer taraftan alanda kendisidir, arada düşükten topladıklarını kâr sayıyordur.
    Zaten tahtada yapılan işlemlerin çoğu karşılıklı mal bekliyorlar ama gelmiyor al gülüm ver gülüm dar alanda paslaşmalar biz ufka odaklandık günlük işlemler geyik için alan alır satan satar benim hedefim 2,5 tl ve 12 aylık bilançoya kadar vaktim var c grubu kredi yok ana paramizla yatırım yaptık horizonda ki bir daire fiyatını sorun 2 tl den hisseler kilyosta ki arsa fiyatında yani prim potansiyelimizin yüzdesi daha fazla hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz ytd

2. yav_tan B gurubu olmayacak bu hisse temmuzda...
    Şu bizim menkuldeki malları hâlâ halka arzmı ediyorlar bir taraftan topluyorlar mı? Eğer hisse toplanmışsa çıkabilmeleri için hisseyi 3 ün üzerine atsalar anca boşaltırlar ama şirket uzun vadede büyüme potansiyeli olan bir şirket ve primlenmemiş bir şirket işte burada diyelim 3 ün üzerinde boşaltırlar mı yoksa sürekli artan bir kront gibi olur mu

3. 2. Şık daha mantıklı geliyor bana lakin bütün satışlardan sonra hisse bayağı ucuz kalacak zaten en iyisi kademe kademe yükselmesi ytd

4. B grubuna geçiş için Temmuz ayından ziyade yıl sonunu hedeflemesi lazım ki Temmuz ayı imkansız.Basit hesapla şu ana kadar 1,65 e yakın bir ortalaması var.B grubuna geçiş için halka açıklık oranını da dikkate alırsak yıl sonu için 2.20 tl ortalamaya geleceğini varsayalım.Yıl sonu 2.20 tl ortalama için Yılın 2.çeyreğini ~2.80 tl ortalama yapması lazım.2.80 tl ortalama için de ~3.50 tl li fiyatları görmesi gerektiğini düşünüyorum...Akıldaki tek soru Yıl sonunda B grubuna geçmek isteyecek mi.İsterse eğer
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    B grubuna geçiş için Temmuz ayından ziyade yıl sonunu hedeflemesi lazım ki Temmuz ayı imkansız.Basit hesapla şu ana kadar 1,65 e yakın bir ortalaması var.B grubuna geçiş için halka açıklık oranını da dikkate alırsak yıl sonu için 2.20 tl ortalamaya geleceğini varsayalım.Yıl sonu 2.20 tl ortalama için Yılın 2.çeyreğini ~2.80 tl ortalama yapması lazım.2.80 tl ortalama için de ~3.50 tl li fiyatları görmesi gerektiğini düşünüyorum...Akıldaki tek soru Yıl sonunda B grubuna geçmek isteyecek mi.İsterse eğer
    Son 6 aylık ortalamalar değerlendiriliyor bir aksilik olmazsa 1 ocak 2018 de b grubu oluruz bu esnada yeni projeler açıklanacaktır yeni proje şuan yok son projede haziranda bitiyor satışları devam ediyor şuan ki halka açıklık ile 2,39 ortalama geçerli lakin halka açıklık artacak gibi duruyor bence 2,20 ort üzerinde b grubu olacak bütün daireler satılacak devremülkler satılacak bir de kilyos arsası ondan sonra sermaye artırımı ile yeni projeler açıklanacak bu beklentilerle kağıt pozitif etkilenecektir ytd

6. Eğer hedef yüksek fiyatlar olmasaydı spek tahtayı 3 aydır yatayda tutmazdı amaç bu fiyatlardan alabildiği kadar mal almak artık mal gelmediği zaman o zaman kademe kademe yukarı gidecektir ytd

7.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Eğer hedef yüksek fiyatlar olmasaydı spek tahtayı 3 aydır yatayda tutmazdı amaç bu fiyatlardan alabildiği kadar mal almak artık mal gelmediği zaman o zaman kademe kademe yukarı gidecektir ytd
    kademe kademe gideceğini sanmıyorum

8. arada biraz hareket vermek lazım
    turşu gibi yatıyor hisse
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 32/244 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •