Sayfa 32/466 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3722 madde; 249 - 256 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    sn. bawer sizi genelde temeli düzgün hikayesi olan şirketlerin topiklerinde görüyorum buradada hisseyi aldıktan sonra görünce ayrıca sevindiğimi belirteyim.
    ortam müsait spek namüsait dediniz doğru burada 21 nisan pastasına bakınız, speğin milleti korkutmak için yazdığı yüklü lotları çizmem sonucu oluşan pastadır o kendimide afişe ediyorum rahatım çünkü firma ile ilgili bekletirse vadem çok uzun zıplarsa duruma göre daha önce girip aynı gün zararına verdiğim oldu kendi malım olmasına rağmen sattığım diğer hisse bana fırsat verdi zarara bakmadan verdim trade de yaparım uzun vadelide kalırım yatırım anlayışım çok değişkendir sadece bu dönem de daha dikkatli olalım döviz eksiği değil fazlası olana ve borcu olmayıp hikayesi olana yatırım yapalım geride kalan kim olursa arkadan destekleriz.
    hissesini bekletip milleti döküp götürmek için diğerlerinden geride bırakan speklere bi uyuzum onlarda bana uyuz oluyorlardır sanırım yapışırım çünkü.
    Sn. Tabu, mümkün olduğunca beklentisi olan, temel olarak iyi hisseleri seçmeye özen gösteriyoruz asıl marifet sabır.
    Zamanında öyle hisseleri alıp ama yeterince sabırlı olamadığımzdan büyük kazançları elimizin tersiyle itmişliğimiz de çok olmuştur.
    Ben yine de tüm portföyü hiçbir zaman tek hisseye yüklemiyorum, 3-5 hisseye dağıtıyorum, ha bu arada temel ve beklenti bakımından daha iyi bir hisse bulduğumda da gözümü kırpmadan değiştirmesini bilirim. Hakkınızda hayırlıs.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Esmer Yazıyı Oku
    Ee goturmemekle inat ederse boyle gelir alirlar.butun kiytirik hisseler bile kriz oncesine geldiler.bu nerde kaldi.surunsun bakalim.
    Evet çoğu hisse felaket öncesi fiyatlarına yanaştılar, geçenler de oldu.
    Cemts tepesine (9.70) gitmesi için %40-45 çıkması lazım ki Mercedesçilerden test onayı almadan zaten o tepeyi görmüş.
    Buralarda epey beklettiler, bakalım piyasa toparlanmaya devam ederse Cemts de kayıtsız kalamaz.

3. Fazla mal kaybettiği için mi bu kadar baskı acaba, eksiden başka bir şey bilmiyor tahtacı.
    Geçen bir ortak paylaşımştı yüklü aldığını, ondan olabilir, güç tahtacıda, istediği kadar tutabilir tahatayı.

Ya asıl Behzat Üstad'dan ses seda yok, inşallah kötü bir durum yoktur, en son hastaneye gidecekti.

4. Mercedesçi hurda mumamelesi görmeye başlad, kim önünü kesti bunun böyle, bu endeksde 7 leri geçmesini beklerdik ama 6.80 bile yapamıyor.
    Mutlaka kuyruğuna basan birileri oldu ki baskılıyor tahtayı.

5. Bu tahtada yuklu girmek akil isi degil.satmaya kalksa kac taban yer .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    7.09 üzerine atabilse daha iyi olurdu.

Buna da şükür. Endeks 1% yukarıdayken bu 2.5% en azından.

7. Aferin sana Cemts, haftalığı 7 üstü kapatsan tam olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    7.09 üzerine atabilse daha iyi olurdu.
    Şu ana kadar 7.09 görüldü en yüksek.