Sayfa 32/116 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 922 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Topu topu 6 milyon lot var disarda teb zaten acar ile 1 milyon lot supurdu 15 gundu . 2 abimiz daha el atsa bunlarda boyle oyun oynamaz .

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    aklımdan şöyle manyak senaryo geçiyor malum Avrupa enerji krizi var var varda bizle ne alakası var diyeceksiniz orada çocuk yok mu orada faber castell üretim yapamayacak hale gelir mi acaba orada üremetemeyince biz den üretim ister mi ? bu düşünceme katılır mısınız kafadan atma bir düşünce sonuçta olur olmaz ama hadi olursa bizim ketum şirket yönetimi bunu bilidir mi sanmam yeteri kadar mal toplamamış olabilirler iyi haberi zirveede verirler verecekler ki daha çok kişi adele ilgi alaka göstersin iyi zirve ne olacak 2013te 11 dolar olan hisse şimdi iki dolar tl zirvesi mi dolar zirvesinde mi güzel haberler gelecek ???
    Bir çok şirket için tekrar geri döneceklerdir 11 usd yi görmüş bir şirket konuşuyoruz

3. Okullu boyle kagitlara girmez ama galip gelir . Kagidin izdirabi ne yillardir cozulemedi .

Ancak konserlerde gezer sirket basibos yeri garanti nasil olsa

4. Ne öluler dirildi yahu . 2012 nisanda goreve geldn 2013 nisanda 14.50 goren kagt suan 32 de . 10 yilda 15 lira temettu koy . 29.50 . Emanukewww 😀😀 bosuna beklemis 10 yil .

Deli sacmasi manyak bir hisse .

5. Bosuna bekliyor bu ortamda endekste fiyatlar katliyor piyasa degerleri artiyor kabak gibi ortada kalacak . Ne gerek vr kardes sur bizi 100 lere cik git bankalarda tur at . Ama sen aselcisin biliryoruz tahtayi birakip aselde takiliyorsn .

Dilegm gelip birinin seni tokatlamasi . Ozaman sen seyret neler oluyor . 5 sene onceki ozgyo hatirlatiyor bana

6. Bu macera arayan arkadasa tokatci araniyor . 2022 en iyi ciro olacak yutmazlarsa . Karda sagdan soldan kirparlar ama ne olack . 40 m $ ederi . Toktaci bir abimiz 3 m $ suraya atsin . Gorelim neler oluyor

7. Ceo 14.40 da bht ye cikacakmis . Ben 1 saat onceden ne konusacagini yazaym .

Adel kalemcilik olarak iyilik agaci temali ve kullanmadigin urunu kullandirtma politikasi benimsemis durumdayiz .

Mali anlamda nakit akisi surekliligini artirma , cift haneli favok buyumesi , ciroda cift haneli buyume bekliyoruz 2022 de . ( 10 da 99 da cift hane . Ayrica enflasyon %100 uzerinde . )

Biz 50 yi askin ulkeye ihracat yapiyorz esasinda pandemiden dolayi biraz aksadik ama yavas yavas toparlamaya calisiyoruz ehehehehe😀😀😀😀

Adel.kalemcilik olarak yenilikci olmaya calisiyoruz antibakteriyel kalemlerimizi urettik . Pandemi bize cok sey ogretti oyuzden cocuklarimizi korumamz lazm .

Her sene temettu politikamz devam ediyor . Bu senede temettumuzu verecegiz heryil oldugu gibi .

Hisse performansmz tabi pandemiden ciktik cok yorucu ve yogundu ancak yatirimcilarimjzda nasil nasil nasil ivmelendigimizi goruyor ehehehee 😀😀😀😀🙂

Ben tesekkur ederm . Yeni yilda cocuklarimiza saglikli surekliligi olan egitim yili diliyorum

8. 10 senedir ayni . Sadece 2020 den sonra pandemi girinxe saglik sihhat islerini konusuyor bir cumlede . Dinleyin gorun

Sayfa 32/116 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •