Sayfa 320/819 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by busybeeerc Yazıyı Oku
    Merak ettiğim için soruyorum: 31 den alınmış 12.000 lot 200 lere dayandığında satılmadığına göre hedef neydi? 30 Dan 200 çok karlı bir yatırım olarak neden görülmedi. Tabiki düşünce ve planlarınız size özeldir. Ben %600 karı çok iyi gördüm ve çıkardım diye düşündüm.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hep böyle uv düşünmeyip çıktığım için kaybettim sasada o yüzden düşsede çıksada kağottayım amacım parayı 2-3 yılda 10-20 milyon yapmak

2.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    %600 karla çıkmayan yatırımcının zerre sucu yok, piyasadaki 1 tık daha büyük küçük yatırımcılar 80 milyonluk portföy paylaştı, 180 olacak dediler. 3-5 bin lotu olan buna inandı. Sasanın piyasa değerinin ıpone değerinden fazla olacağına inandırıldı. Bizde diyoruz ki bu yalanan inanmaya bir son verin.

Bu günde Erdemoğlu'nun yüzü gülüyodur eminim.

Bişey merak ediyorum. Siz SASA için KY dostu söylemlerinize 16.11.2022 tarihinde, yani SASA nın en yüksek seviyeden işlem gördüğü günden başlamışsınız. Daha önce yine görebildiğim kadarı ile SASA forumunda mesajınızı göremedim. O günden bugüne kadar da her gün sistematik mesajlarınızla herkese elinizdeki SASA ları satın algısı oluşturuyosunuz.

Garip olan söylediklerinizde neredeyse bire bir tutuyor. Ve sanırım opearasyonu yapanlar (başta patron) yeterince lotu KY nin elinden alıncaya kadar da söyledikleriniz hep tutacak.

Keşke SASA için bu KY dostu söylemlerinize hissenin yükseldiği dönemde hisse değerinin piyasa değerini aştığı dönemde yapsaydınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    31.56 dan 12.000 lot ve 177.80 den 250 lot var bende
    Hiç bir şey yapmasanız 2026 geldiğinde en az 60bin lotunuz olacak. Benim komple hedefim 30bin Hiç sıkmayın canınızı, pta'dan sonra, kâr marjı coşacak Sasa'nın, kimse hatırlamayacak bu kara günleri

4.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku

Bişey merak ediyorum. Siz SASA için KY dostu söylemlerinize 16.11.2022 tarihinde, yani SASA nın en yüksek seviyeden işlem gördüğü günden başlamışsınız. Daha önce yine görebildiğim kadarı ile SASA forumunda mesajınızı göremedim. O günden bugüne kadar da her gün sistematik mesajlarınızla herkese elinizdeki SASA ları satın algısı oluşturuyosunuz.

Garip olan söylediklerinizde neredeyse bire bir tutuyor. Ve sanırım opearasyonu yapanlar (başta patron) yeterince lotu KY nin elinden alıncaya kadar da söyledikleriniz hep tutacak.

Keşke SASA için bu KY dostu söylemlerinize hissenin yükseldiği dönemde hisse değerinin piyasa değerini aştığı dönemde yapsaydınız.
    2011-12 yılında buna benzer bir hissede o günün parası 220 bin dolar kaybettim. İnanın bana çok şey bire bir benziyor. Bir vazifem olsa Twitter de bu işi çok rahat yaparım. Tersine ben bilanço tabanlı teknik bilgisini geliştiren bir temettü yatırımcısıyım. Twitteri takip eden sasa yatırımcının milyonda biri burayı okumuyor bile.

5.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku

16.11.22 tarihinden bir gün önceki tahsisli haberi, gece Twitter yayını derken çok şey benziyor. Sonrasında 160-140-110 rakamlarına gelirken yabancı takası tuzağı ise bire bir benzerlikle içeriyor. Twitter yayınında tahsisliyi doğru anlatsalardı ertesi gün tavan olduğunda bir çok ky kendisini kurtarır, güzel fiyattan satmış olurdu. Bu mecrada Malasef tek kazanan bir temettü hissesinde yatırım yaparak temettü alan kişidir. Bu sene en iyi temettü Tüpraş ve Odaş otodan gelebilir.

6. Mesela Tüpraş her gün mal satıyor, her gün ileri zaman İçin mal alım veya mal satım sözleşmesi düzenliyor, ama bunları her gün kap.gov.TR ye atmıyor. Ama sasa gesan smartg, kontrol hisseleri işçinin su içeceği sebilin alımını paylaşıyor. Bu adı sayılı senetler de ileride büyük vakalar açacak. Bu şekilde fiyatlama olmaz, şirket yönetilmez. Ard yazılım bunların küçük bir benzerini 2021 de yaptı.

7. 30bin lot bugünün parasıyla 0,30 sent verse kâfi. Fazlasını verir, bu kara günlerde bana omuz verdin al şu 2 doları derse de zil takar oynarım. Olur mu olur... Olacak.

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    2011-12 yılında buna benzer bir hissede o günün parası 220 bin dolar kaybettim. İnanın bana çok şey bire bir benziyor. Bir vazifem olsa Twitter de bu işi çok rahat yaparım. Tersine ben bilanço tabanlı teknik bilgisini geliştiren bir temettü yatırımcısıyım. Twitteri takip eden sasa yatırımcının milyonda biri burayı okumuyor bile.
    Kimsin Cesur CAKIR Teçrüben bana kazanç sağladı ama üzğünüm güzel
    oldugunu hissettiğim ınsanların uzulmesınde kendımı suclu hıssettım
    nıkopoll benı cok uzdu
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 320/819 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz