Sayfa 320/1002 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Oyle yapsın abi. Ben öyle olmasından memnun olurum.

Yeter ya. Hadi biz kaşarız abicim mühendisi doktoru hademesi caycidi herkes sabah akşam dolar konuşuyor ya. Neyse abi bi fiyat gelsin orada kalsın yavaş yavaş artsin lanet olsun artık yazık yahu.

Ha olmayacak. Olamayacak. Sürekli harcama isteği sürekli açık verme show yapma isteği var hem halkta hem yönetenlerde, düzelmez abicim ben umudu kaybettim adios.
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    mecburlar mudahaleye... bir çeyrekte 11 sonraki çeyrekte 13 sonra yine 11 sonra yine 13 vs vs diye dalgalanırsa sene sonunda batarız.... ciddi ciddi batarız yani; yüz milyarlarca lira basmak zorunda kalırlar mevduatlardaki kur farklarını karşılamak için...

O yüzden biraz düştükçe hemen alıp çıktıkça hemen satmak ve çok dar bantta tutmak zorundalar artık... iki yöne de aşırı harekete bırakamazlar; her türlü çok zarar ederler yoksa...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. katar ile yapılan swaplarla müdahale ediliyor olmalı..ama bunu açıklar mı ya da ne kadarını açıklar şüpheli durum..sadece bugün
    belki 30 kez müdahale edildi dolara..

3.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    hangi vade
    bu bir kac gundur olan satislari gormek icin vioptaki, aralik vadesi

4. sorun şu: sen vatandaşın yastık altına elini uzatma, ayıptır bu..yakışmaz..
    senin görevin enflasyonladır..sen oraya endexle faizi, yastık altından sana ne..dolar zaten gevşer..program bu olmalı..ama sen art niyetliysen başka..
    o zaman böyle 1 günde 30 kez müdahale edersin Katarın parasıyla..o da bittiğinde şaşırırıp kalırsın..

5. heh bunu ariyodum

6. 7milyar$a çözmüş işi MB şakkadanak haklı çıktı bukez de

7. şimdi yeni program çıksa ben vatandaşın evine endexliyorum faizi dese ne olacak..evinizi satın tl ye çevirin dese yani..
    ev fiyatları düşer değil mi..aynı olaydır bu..bu durum enflasyonu düşürmez..milletin malına çökmüş olursun sadece..şu anda aynı tezgah kuruldu..senin dolar ihtiyacını ben yastık altından mı karşılayacam..senin paran mı bu..böyle rezillik olur mu yahu

eregli tek başına herkesi aşağı çekiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 320/1002 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •