Sayfa 320/662 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 5295 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. 37tlye kadar gunici duzeltmeler yaparak ilerledi. Son 3 gunde soluksuz yukseliyor. Diger tum spor hisselerinide pesinden surekliyor. Biraz hacim yaoarak nefeslense daha iyi olacak gibi

Kendinize guvenin. Baskalarinin yorumlarini kendi suzgecinizden gecirmeden asla itibar etmeyin

Basta sabrederek hissemizde yillardir bekleyen KYlar olmak uzere, tum KYlara saglikli ve bol kazanclar

2.  Alıntı Originally Posted by wshark Yazıyı Oku
    37tlye kadar gunici duzeltmeler yaparak ilerledi. Son 3 gunde soluksuz yukseliyor. Diger tum spor hisselerinide pesinden surekliyor. Biraz hacim yaoarak nefeslense daha iyi olacak gibi

kendinize guvenin. Baskalarinin yorumlarini kendi suzgecinizden gecirmeden asla itibar etmeyin

basta sabrederek hissemizde yillardir bekleyen kylar olmak uzere, tum kylara saglikli ve bol kazanclar
    üstadım fenerin lig de ve hisse de yolu açık olsun hayranlıkla izliyorum...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. Fenerbahçe ile TBB arasındaki anlaşma İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL´ye yükselecek...

Bir seneyi aşkın süredir devam eden Fenerbahçe ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) arasındaki görüşmeler sonunda tamamlanıyor; üstelik sarı-lacivertli kulübün istediği yönde.

Yapılandırma anlaşmasına şimdiye kadar imza atmayan Fenerbahçe‚ 2 yıl geri ödemesiz 12 yıllık kredi sözünün alınmasının ardından diğer detayları da çözdü. İşte anlaşmanın önemli unsurları ve kazandırdıkları

1: Kişisel kefalet yok
    Bankaların‚ verilecek krediye karşılık Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan istediği şahsi kafalet şartı anlaşmaya konmadı. Koç‚ borcun kendisinden önceki yönetime ait olduğunu belirtip Biz niye kulübü bu hale sokan insanların borcuna kefil olmak zorunda kalalım ifadesini kullanıyordu.

2: Limit sorunu bitecek
    Yapılandırmadan 500 milyon TL gelecek. Bu rakamla takım harcama limiti sorunu ortadan kalkacak. Fenerbahçenin sponsorlukların da etkisiyle 400 milyon TLlik limite sahip olacağı belirtiliyor. Bu rakam da federasyonla olan sorunları ortadan kaldırıp transferlere lisans çıkartılmasını sağlıyor

Haber kaynagını bulamadım.
    Sadece alıntı olarak Fenerbahce taraftar forumu antu.com dan alıntı yaptım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

4. Sporx paylaşmış aynısını
     Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. Fenerbahçe ile TBB arasındaki anlaşma İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL´ye yükselecek...

Bir seneyi aşkın süredir devam eden Fenerbahçe ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) arasındaki görüşmeler sonunda tamamlanıyor; üstelik sarı-lacivertli kulübün istediği yönde.

Yapılandırma anlaşmasına şimdiye kadar imza atmayan Fenerbahçeâ�� 2 yıl geri ödemesiz 12 yıllık kredi sözünün alınmasının ardından diğer detayları da çözdü. İşte anlaşmanın önemli unsurları ve kazandırdıkları

Bankalarınâ�� verilecek krediye karşılık Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan istediği şahsi kafalet şartı anlaşmaya konmadı. Koçâ�� borcun kendisinden önceki yönetime ait olduğunu belirtip Biz niye kulübü bu hale sokan insanların borcuna kefil olmak zorunda kalalım ifadesini kullanıyordu.

Yapılandırmadan 500 milyon TL gelecek. Bu rakamla takım harcama limiti sorunu ortadan kalkacak. Fenerbahçenin sponsorlukların da etkisiyle 400 milyon TLlik limite sahip olacağı belirtiliyor. Bu rakam da federasyonla olan sorunları ortadan kaldırıp transferlere lisans çıkartılmasını sağlıyor

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku

Yapılandırma anlaşmasına şimdiye kadar imza atmayan Fenerbahçe‚ 2 yıl geri ödemesiz 12 yıllık kredi sözünün alınmasının ardından diğer detayları da çözdü. İşte anlaşmanın önemli unsurları ve kazandırdıkları

Bankaların‚ verilecek krediye karşılık Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan istediği şahsi kafalet şartı anlaşmaya konmadı. Koç‚ borcun kendisinden önceki yönetime ait olduğunu belirtip Biz niye kulübü bu hale sokan insanların borcuna kefil olmak zorunda kalalım ifadesini kullanıyordu.

Yalnız anlamadıgım bır sey var burda.
    500 mılyon kredı alacak dıyor yanı yenı bır borclanma herhalde.Eger boyle ıse şu ankı borcların yapılandırması olmuyor galıba bu
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

6. https://youtu.be/Ngk4whzC1lo?list=TL...MjB-23ASsH036A

Ne gecen ,ne güzdüzün belli,
    YAŞIN oldu 49-ELLİ
    Bağrım yanık ,gözlerim nemli
    FENERİM BENİM COŞTURDU BORSAYI......!!!!

7. Spk ya suc duyurusunda bulunmuşlar galiba tavan tavan gidiyor diye

8. İsteyen istediği yere başvursun usülsüz bir şey yok hatta brüt takas bile veremezler gerekli işlem adedini ve hacmini yaparak gidiyor
    Düşer düşmez demiyorum ama üsulsüz bir şey yok o kesin
    Bankalar birliği anlaşması haberleri düşüyor şuan:4 büyük kulüpten sadece Fenerbahçe’nin kredi kullanma hakkı var diğer yakınlar kredi haklarını geçen yıl son kuruşuna kadar kullanmışlar
    Diğer 3 kulüp batmamak için Fenerbahçe ise geleceğin takımı için yapılandırmaya gidiyor ve Ali Koç um dediği oldu yoksa kulüp temerrüde düşer demişti kayyum atanır demişti ve istediğini aldı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 320/662 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •