Sayfa 320/1015 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Nereye yapmış o zammı.? Çoğunluğu asgari ücretli. Dediğin zammı yapanlar zaten işçi ücretinden tasarruf etmez kat be kat fazlasını kazanır, ya da kas gücü yerine teknolojik gereçlerden yararlanır.

Doların dediğin seviyelere gelmesi demek zaten hiper enflasyonun başlangıcı demek.
    Asgarî ücret veren yer çok az. Çünkü hala yabancı kökenli işçiler ile devam ediyor sanayi. Z kuşağının çalışma hayatına adaptasyonu bayağı bir zaman alacak gibi.

pazartesi spot 30... hem 965000 açacak ve üstünde kalacak mümkün mü ? düşünelim eccük

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Nereye yapmış o zammı.? Çoğunluğu asgari ücretli. Dediğin zammı yapanlar zaten işçi ücretinden tasarruf etmez kat be kat fazlasını kazanır, ya da kas gücü yerine teknolojik gereçlerden yararlanır.

Doların dediğin seviyelere gelmesi demek zaten hiper enflasyonun başlangıcı demek.
    Hiper Enflasyon mu?
    Hangi ülkede yaşadığını bilmiyorsun sanırım..
    Geçen sene 15.000 verdiğim aylık daire.
    Bu sene 45.000..üstelik 4 aylık peşin ister..

Örnekler çok..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Size gelen dedikodular palaya gitmeyecek he mi?

Göreve yeni atanan isimlerden Osman Cevdet Akçay'ın seçim öncesi Erdoğan'ı ve ekonomi politikasını eleştirdiği ortaya çıktı.

Fatih Altaylı'ya yaptığı konuşmada Akçay, AKP iktidarının seçimi kazanması durumunda ekonomi politikalarının değişmeyeceğini ve faizleri yükseltmeyeceğini vurgulayarak, "Seçimi aynı iktidar kazanırsa hem Meclis hem de Cumhurbaşkanlığını aynı şekilde muhafaza edebilirlerse yaptıkları şeyin aslında tasdiki diye bakacaklar. Yoksa oyu almazdık insanlardan diyecekler. Seçimi kazanırlarsa daha realistik davranacaklarını sanmıyorum" dedi.

6. THYAO iç hatlardan çok dış hatlardan kazanıyor. En büyük pazarlardan biri ABD.

Herifler istese sen fazla uçuyorsun diyebilir, nerede ise bütün büyük havalimanlarına uçuyor.

Trafik sonuçları güzel gelmiş %10 kapasite artmış doluluk aynı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    %100 işçiye zam yaptı, baba sanayiciler..
    Dolar 42.. 45 arası..
    Hazirana kalmaz..

Vatandaş mı?
    Kim onları düşünüyor ki??

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dolar 45 ise... endeks 1,5 milyon ediyor

habarınız var deeel mi ?

şişe'nin kasasındaki dolarlar hepinizin malumu

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dayucuğum bi yemeğe gittim geldim nolmuş bi haber mi var, bizim pala dellenmiş
    9860 a yazıldım bende 2.cetonumu
    Palacan algıların aksine 18:00 dan sonra ters hareketle tüm kontratları süpürdü ....geldiğimiz noktada psiklojik harp şort açanlar ile olacak......

Sayfa 320/1015 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •