Sayfa 320/520 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    forum dolmuş merakla bekliyoruz pasta paylaşacak arkadaş yok mu teşekürler .................
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Maliyetlere bakınca galibin nerelerden işlem yaptığını görebilirmiyiz.

3. Ak grnti ziraat vakıf

4.  Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    Cimer bimer in hisse şikayetleri ile ilgili sabit cevapları var. Piyasanın belirlediği fiyat
    evet öyle ilk gelen dilekçeye ne cevap verilmişse ondan sonraki dilekçelere de aynı cevap verilir konusu aynı oldugundan aynı dosyaya takılır.(biz öyle yapardık.)

5. Seker. Ahtopot gibi adam

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Ne diyeyim şidi ben sana akılsız
    Akılsız olan sensin. Edebini bozma. Zaten canım burnumda. Sen bir ruh hastasısın.Bundan sonra benimle muhatap olma.

7.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    forum dolmuş merakla bekliyoruz pasta paylaşacak arkadaş yok mu teşekürler .................
    Pastayı yediler üstünde şu ictiler zehir zikkim olsun

8. Patronun kurumunuda çözmüş olduk kişisel fikrim işyat ky kurumu olarak bilinir ama işyat son günlerde takası %15 e çıktı kanımca patron kurumu işyat,tek kurumla çalışıyorsa topladığını düşünüyorum
    Yanılıyor olabilirim yarın gün sonu kapanış ve takaslarada bakmak gerekir,galip şeker e 1m aldırmış yarın onuda o kanaldan satacaktır
    Bu tahtada bu hafta sonuna kadar oyunlar bitmezde hisse fiyatı nerede olur onu kestirmek zor,bu saatten sonra al sat şansı verir tabi tutturana
    Sesli düşünüyorum kimse etkilenmesin
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 320/520 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •