Sayfa 321/997 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kaç gün geçti aradan başganım ceza yeseydi bitmesi gerekiyordu şimdiye kadar.
    yoksa müebbet mi cezası
    cezalı gözüküyor

https://www.hisse.net/topluluk/member.php?u=32611
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

SPOT kapanış (BOFA haftalar sonra alış tarafında!)

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kaç gün geçti aradan başganım ceza yeseydi bitmesi gerekiyordu şimdiye kadar.
    yoksa müebbet mi cezası
    Bir gün abla nikinde , bir gün adam nikinde olmaya çalışırsan yapıştırırlar.
    Madam yapıp gönderirler.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kuzunun orda yazıyor ya
    Kuzu yok galiba öldümü.
    Eleman oradan güneysu,medvig,bana sallıyor ,
    Ustasu kuzu da aynı taktikte idi,
    Laz oğlu , laz oğlu diye diye gitti.

1470 civarı şortları salladım valla. hepsi de geldi. yarına 1484'e de yazdım. ne olur ne olmaz.

endeks hacimsiz düşerken erdemir güzel hacimle sattı.

keşke erdemiri de şortlamak için biraz daha bekleseydim diyorum ama bunlarda numara çok. yarın ne olur anlamak bu havada çok zor.
    audentes Fortuna iuvat

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bir gün abla nikinde , bir gün adam nikinde olmaya çalışırsan yapıştırırlar.
    Madam yapıp gönderirler.
    Çok zalımsın sindoma abi yannuş anlama da, o günü hatırlıyorum.
    ikiniz tartıştınız cezayı o yedi tabii bayım da da hata var, iki gün sabredemedi başka bi nick aracılığı ile (sinterlan mıydı neydi, bende de balık hafıza var hemen unutuyorum ) biz ky arkadaşlara hubar vermeye devam ettiydi.
    ben halen o nick onun muydu yoksa değilmiydi,soru işareti var kafamda. nedense cift nickli olduğuna inanamıyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuzu yok galiba öldümü.
    Eleman oradan güneysu,medvig,bana sallıyor ,
    Ustasu kuzu da aynı taktikte idi,
    Laz oğlu , laz oğlu diye diye gitti.
    beni bazen seviyor bazen xxxxyor
    rakının alkol oranına göre değişiyor
    en son hulk a 50 yoncayada 4.80 olacak dedi
    yonca kısa vade idi vadesi geçti olmadı hulk sanırım 6 aydı yada daha uzun vade
    rakınun içine sanırım etil yerine metil yada metil yerine etil koymuşlardı henüz daha kendine gelemedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çok zalımsın sindoma abi yannuş anlama da, o günü hatırlıyorum.
    ikiniz tartıştınız cezayı o yedi tabii bayım da da hata var, iki gün sabredemedi başka bi nick aracılığı ile (sinterlan mıydı neydi, bende de balık hafıza var hemen unutuyorum ) biz ky arkadaşlara hubar vermeye devam ettiydi.
    ben halen o nick onun muydu yoksa değilmiydi,soru işareti var kafamda. nedense cift nickli olduğuna inanamıyorum
    Onu uyardım dinlemedi ,
    Kuzu nun topiğinde 10 sayfa baksanız adamın ne olduğunu anlarsınız.
    Kendisi soruyor , kendisi cvp veriyor , kendine afferin veriyor yazılarında.
    Bana burada özl den tebrikler , çok güzel treda yazıları yazıp arkamdan sallarsa ,
    Bende gerekeni yaparım , ben çok önce fark ettim ikili niki bu algı oyunudur ,
    bu forumlarda çok oyunlar gördük.Utanmadan bana hala oradan sallıyor , o gittiğinden beri benden öyle bir şey duydunmu yok.
    Bu yüzden zalım görme beni , onu çok ikaz ettim anlamadı.
    kolay gelsin.

Sayfa 321/997 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •