Sayfa 321/608 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 4860 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Tahsisli sermaye artırımı konusunda ne yapacaklar va yatırımcı ilişkilerini arayın lütfen, hakkınızı arayın. Kampanya başladı tık yok bunlardan
    Hak yok. Adamlar kurucu hissedarlarlarini kanserden oldurduler parasini vermeyip, hisselerini sulandirip. Torunlari mahkeme mahkeme ugrasiyordu.

Nokta.

Herif orda aliyor iste millete 10 dolardan gecirdigi hisseleri senelerdir tahsisli ile.

Ama bu sark kurnazligini yemezler. Mahkemesi bitince global yatirimcilar 10 milyar dolarlik tazminat davasi actiklarinda adalet oldugunu gorecegiz. Hala her genel kurulda hazirunda sembolik duruyor 300 yabanci kurum. Sus icin degil o. Bekleyeyim gorelim.

5. 666 çok bilmişi seçim sonuçları hiç umrumda değil. Kim kazanırsa ben yanında olurum.

Ama sırf sen şuralarda kafayı iyice sıyır diye yalan yok Cumhur İttifakının kazanmasını istiyorum.

Neyin kafasını yaşıyorsan birgün normalleşmen dileklerimle.

Bu mesajda burada kayıtlara geçsin. İki de bir karşındakine bildiğin halde iftira atmaktan çekinmeyen bir tipsin çünkü;

Herkes bilsin. Ben Sinopluyum sol hayat görüşlü bir insanım çevremin % 85 i de CHP lidir. Ak partili de değilim.Bunu net bir şekilde sana attığım bir özel mesajda yıllar önce belirttim.

Buradan 2 sonuç çıkar ya o hesabı tek kullanan sen değilsin. Ya da bildiğin halde iftiraya devam.

Daha önce defalarca yazdım muhatap olunacak bir insan değilsin. Allaha yakın bana uzak ol yeter.

Bu arada sen değil miydin bunlar iktidar oldukça bu borsa yükselmez diyen?

Hadi bunu da inkar et de tam komedi olsun burada.

Sonra her yükselişte yok dolar bazında yükselmedi diye name yapan.Hatta bir ara burada İran borsasına yönlendiriyordun milleti orası daha demokratik diye.

Geçen sene dolar bazında % 100 yükseliş oldu hani bilmiyorsan.... Benim boş beleş siyaset ile işim olmaz.

Ve çok kişiye zarar verdin bu topiclerde yaptıklarınla.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-01-2023 saat: 12:42.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Her tarafiniz yalan be. Ulkenin mkoyululuyor adam senelerdir aklimizla d.ss.k geciyor simdi de gelmis muhaleftmis. Beni ne ilgilendirsin musibet gitmis gitmem. 5 nesil cocugumuzun gelecegini caldiniz, sen gocup gidince yiyecegin beddualari dusun.

7. Yarın tahtadaki açığa satış yasağı bitiyor

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,411
    para dağıtmayı kesince herkes arazi ..

Sayfa 321/608 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları