Sayfa 321/996 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Mustafa beyin hazırlardığı bir Excel listesi var oradan bakıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Link var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    mustafa hocam fonlardan ne öneriyorsunuz borçlanma aracı fonlar mı ppf mi kenarda para kaldı onuda fona atalım bir öneri sizden?
    Üstadım şu an oranlar enflasyon altında da olsa PPF'de kalmak güzel bir seçenek en azından negatife düşmüyor getirisi

3.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Link var mı?
    Bu ay Kartal hoca çalışıyor tablo üzerinde. 3 tane dağılım raporu eklenmedi henüz. Onlarda tamamlandığında link paylaşılacaktır. Bu arada teşekkürler Kartal üstadım

4. TCD'de durumlar vahim -3 -3,5 gelebilir. ISMEN hariç çoğu hisse'si ciddi ekside.
    çarşamba-perşembe gibi çıkmayı düşünüyordum serbest fon'a geçiş için terse sokacak gibi..

Alıntı Originally Posted by buskas Yazıyı Oku
    TCD'de durumlar vahim -3 -3,5 gelebilir. ISMEN hariç çoğu hisse'si ciddi ekside.
    çarşamba-perşembe gibi çıkmayı düşünüyordum serbest fon'a geçiş için terse sokacak gibi..
    Hem eksisi var hemde yüzde 10 stopajı var. Çok gereksiz olmaya başladı

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bu ay Kartal hoca çalışıyor tablo üzerinde. 3 tane dağılım raporu eklenmedi henüz. Onlarda tamamlandığında link paylaşılacaktır. Bu arada teşekkürler Kartal üstadım
    Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Hem eksisi var hemde yüzde 10 stopajı var. Çok gereksiz olmaya başladı

bu hafta idareli gitseydi iyiydi zaten durmayacaktımda kötü oldu bu şekilde, hisse seçimleri kötü viop'tan kurtaramıyorlar ne oldu anlamadım. zaten normal fon'larda bir süre sonra performans düşüklüğü kaçınılmaz gibi.

2-3 gün daha böyle giderse mecbur bekleyecem , 15 gün daha ileriye atıcak benim serbest fon olayı.

bakalım ACC bugün ne yapacak, çıkarken açtığı gibi paraşüt açtı mı yoksa izledi mi. zannediyorum bu hafta 110 a dogru salınır bist. işin kötüsü idlip işi ay sonuna anca çözülür. ben full ACC de devam daha bi süre... diye düşündüm. yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 321/996 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •