Sayfa 321/1000 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Dünya piyasaların da anormal bir şey olmadığı taktırdı iyi olacak insallah..sabır...sabır...
    Efendim şimdi anormal bir şey falan dediniz ben de bir endişe hasıl oldu.Tam bilemedim dünya piyasalarındaki anormal şey nasıl bir şeydir,çok mu şeydir az mı şeydir,sizin fikrinizce büyüklüğü falan nasıldır ki.İnsan ister istemez endişeleniyor şey var şey var,elin şeyi bizim şeylere benzemez ki di mi efendim.Bizim şeyler olsa alıştık artık problem değil,ama yabancının şeyi mazallah bizimkilere benzemez ki di mi efendim.Hayır misal ben bazı filmlerde görüyorum insan korkuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    https://youtu.be/v-MTRjVotiw

Murat Muratoglu 31 marttan sonra balon patlayacak demiş. .
    reyizin badem bıyıklı kadrolu elemanlarının döviz ve faiz oyunlarını deşifre etmiş süper bir yorum. balon patladığında o bıyıkları yerinden kopacak emin olun.

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Allah razı olsun efendim.Sizin bu mesajlarınız da olmasa şu karanlık kış günlerinde içimiz iyice kararacak.Durmuyorsunuz dinlenmiyorsunuz bu kutsal vazifeyi ifa ediyorsunuz.7/24 ATM gişesi olsa insan yorulur ama hayır sizde en ufak bir yorulma yok.Bazı münafik muhalif forumdaşların( ki daha evvel yazdım bence fake yunanlı veya irlandalı çoğu, bakmayın akıcı türkçe yazdıklarına)hadlerini bilmeden yazdıkları gaflet ve delalet içindeki eleştirilere karşı sinirlenmeden durmadan dinlenmeden cevaplar bahşediyorsunuz.Efendim daha evvel de yazdım sizi okuyunca ve sn ekonomi bakanımız berat beyi dinledikçe bende bir altın satma olayı şeediyor da bildiğiniz üzre o isteğin fiiliyata geçmesi zor oluyor.Sizin yazılar tabi forumda berat beyin canlı canlı tvlerde şeettiği oranda yolumuzu nurlandıramıyor.Acaba berat beye şu 24 saat tv de şeetme konusundaki dileğimi iletme imkanı bulabildiniz mi.Bakın efendim burası çok mühim.Saygılar sevgiler ve inşallah ve her daim maşallah efendim.Duacınızız.
    Bunlara gerçekten böyle mi cevap vermek lazım bilemedim ben de Sn. Hakem. Ee ekmek parası demek ki adamların derdi bir yerde, yoksa 7/24 gerçekten zor... Bu arada bakalım neler oluyor diye Düşüş kaçınılmaz başlığına da bi bakayım dedim. Malum bu arkadaşların görüşü belliyken belki orada da 1-2 bişey karalamışlardır diye ama ne gezer... Varsa yoksa dertleri bu başlık, bence içten içe asıl coniciler bunlar ama farkında değiller
    Bu arada Düşüş Kaçınılmaz başlığında başta Sn. Tospa ve Selka olmak üzere seviyeli ve en azından fikirlerin çarpıştığı bir ortam gördüm, darısı bu başlığa dadanan akgezenlerin de başına diyelim.. Saygılar...

4.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Bu hafta dolar yorumunuz nedir?? Conıciler...
    Güzel ironi, dolara en çok sizin ihtiyacınız olduğuna göre doğal olarak siz merak ediyorsunuz. Siz dolar yedikçe sorunun cevabı da belli. Linkte conicileri saymış,bir de onlara sor istersen.

https://www.youtube.com/watch?v=YAFkZuM92Vs

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu piyasalar ne zaman açılıyor tam saat olarak.Yani dolar kaçta alış verişe başlayacak.
    Sn HAKEM, Pazartesi günü fx piyasaları gece yarısı 00:00'da açılır. saygılar.
    Son düzenleme : Banaspati; 17-12-2018 saat: 07:01. Sebep: imla

6. Bu gazete hangi ulkenin gazetesi....

Dolar 5.392.

y.t.degildir..

önümüzdeki yılın mart ve nisan ayı bankalarda sendikasyon kredilerinin dönüş tarihi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 321/1000 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •