Sayfa 322/1000 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Şimdiye maske alamayanlar, devletten 20 tane maske alacaklı mı?
    Bu soruyu soralım da boşluk kalmasın.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Adam öyle bir uyduruyor ki bir konuda desteksiz sallıyor emlak formunda o kadar cevap verdim hemen kıvırıyor her seferinde .

Yok Bağdat caddesi yok istiklal yok Kapalıçarşı

Hedef hep feza nedense .

Bir dondurmacı var dedi bir benzerini bende yapacağım kirası 200 bin dolar dedik tabi o zaman 2 lerde adam bir daha uğramadı topiğe
    geçen gün köylü milleti için demediğini bırakmamış viop topiğinde şimdi oraya yaklaşmıyor..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    geçen gün köylü milleti için demediğini bırakmamış viop topiğinde şimdi oraya yaklaşmıyor..
    Ah bir haberim olsaydı, zaten Dubaiden dönerken Iranda düşen uçakta ki vefat eden kızlara da ileri geri laf etmiş onu da görmedim, bir denk getirsem sitecegim belasını!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Arkadaşlar şimdi sistem açılmaya çalışılıyor ama parası olanın canı kıymetlidir,o restoranlar avm ler oteller falan dolmaz.Bu sistemin açılması demek ekonomi düzelecek demek değildir.Bizim borç gavurlara,, ihracat yok ,turizm yok, dışardan dolar bu iki işle gelir.Biz bize yaptığımız ticaretle işler düzelmez.Demin anlattığım nedenle biz bize ticaret işi de zayıf.O nedenle gelen 1929 benzeri krizde bu sosyal facialardan maalesef daha çok göreceğiz.Bu olan şey kriz falan değil bu buhran artık.

Allahtan cidden bizim millet gavurlara benzemez,kimse amerikadaki evsizler durumuna düşmez de,nereye kadar o muamma cidden.Şimdi benim kiracılar kiraları ödemiyorlar,giderler de bana bağımlı olmayan demin bahsettiğiniz olaylara benzer nedenlerle arttı ,batan her insan az bişi yakın akraba eşini dostunu da batırıyor, benim alım gücüm düşerse daha az alırım tüketimimi kısarım falan e bu işler nasıl olacak.Bir arkadaşa adanada ekonomi nasıl diye sormuştum aralık ayında daha salgın falan da yoktu ,adanada batan esnaf sayısı 5000 iflas eden sayısı 15 000 demişti))))))) Kardeşi batmış 300 bin liralık bir payda bu arkadaşa hediye kalmış kardeşinden dolayı,kardeşine yardım edeceğim diye kredi çekmiş,karısı da kavga edip duruyormuş bu kredi işi yüzünden)))))

Valla burada az da olsa, kafası çalışanlar vardır.

Sınava girecek 2.5 milyon öğrenci 7.5 milyon da ailesi, bunların % kaçı tatile gider de sınavı geriye çeker Reyis aklım almıyor?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. asrulo unos zummeT tatili kesip sınava girmezler diye

tersten yazma tuşumu kaybettim hükümsüzdür

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla burada az da olsa, kafası çalışanlar vardır.

Sınava girecek 2.5 milyon öğrenci 7.5 milyon da ailesi, bunların % kaçı tatile gider de sınavı geriye çeker Reyis aklım almıyor?
    Normalde aynı fikirde olurdum. Ama virüs ilk çıktığından beri gözlemlediğim, insanların tatilden vazgeçmediğiydi. Ben nasıl sağ kalacağımı düşünürken, çevremdekiler yaz tatilini düşünüyordu.
    Günlük vaka sayısı 1000’in altına insin tatil sezonu başlar. Şu anda en büyük risk istanbulun diğer şehirlere dağılması onu nasıl çözecekler merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 322/1000 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •