Sayfa 322/1009 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,483
    birde süt hesabım var emekli olduğuma bimde filan en ucuz süt 85 kuruş filandı şimdi 17.5 lira maaşımızda ozaman 875 liraydı şimdi ise 8 000 lira yani süt maaş hesabını güncellersek maaşın 18.000 olması gerekir verin kardeşim öpüldüğünüz yere oylarınızı verin, bunun bile hesabını yapamıyorsanız daha çok öperler çokkk

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    sayın Ayasofya emekli memur babasının durumunu özetlemiş bende burada defalarca gündeme getirdim memur emeklisinin durumunu emekli olduğumda 1.4 asgari ücret maaş alıyorken şindi 1 asgari ücretin altına düştüm , 1 emekli memurun bile bunlsra oy vermemesi gerekiyor çünkü en çok bizi öptüler versin kardeşim bunlara herkez oy versin hatta ikişer oy versin ama memur emeklisinin vermemesi gerekir insan sxxxxği yere gidermi zoruma gidiyor vallahi
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...klari-5352141/

3. Buradan tekrarlıyorum , herkes elini taşın altına koymalı bir zam olacaksa herkese aynı oranda olmalı , para ise para vermeliyiz gösteri ise ben demokrasi içinde izinli gösteri hakkı kullanılmalı bu keyfilige dur denmezse çalışmadan yaşayabilen emekli bırakmazlar .
    Hak asla verilmez , hep alınır . Hakkımı helal etmiyorum falan laflarına bu adamlar sadece güler. Yüzde 25 verdim aaa bak olmadı yarın yüzde 5 daha vereyim falan bu döngü bizi bir yere götürmez.Veya nereye götürür iyi bilirsiniz

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Buradan tekrarlıyorum , herkes elini taşın altına koymalı bir zam olacaksa herkese aynı oranda olmalı , para ise para vermeliyiz gösteri ise ben demokrasi içinde izinli gösteri hakkı kullanılmalı bu keyfilige dur denmezse çalışmadan yaşayabilen emekli bırakmazlar .
    Hak asla verilmez , hep alınır . Hakkımı helal etmiyorum falan laflarına bu adamlar sadece güler. Yüzde 25 verdim aaa bak olmadı yarın yüzde 5 daha vereyim falan bu döngü bizi bir yere götürmez.Veya nereye götürür iyi bilirsiniz
    Muhalefetin acilen hem de hemen bugün bu konuyu gündeme getirmesi lazım.
    Her emekliye eşit oranda zam yapılmalı demeliler. İktidara gelince ilk işimiz bu olacak diye vaat etmeliler.
    Yarın değil hemen bugün

5. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de düzenlenen toplantıda Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasını beğenmedi. Erdoğan'ın, "O ne biçim imza ya. İmzayı değiştir" dediği duyuldu.

https://youtu.be/U2zrXhlmA6k

Benim düşüncelerimi ifade etmiş
    https://www.instagram.com/reel/CpVIr...d=YmMyMTA2M2Y=
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Her imza guzel olacak yada estetik olacak diye bir kural yok.
    Kisi kendini estetik olmayan bir imza ilede ifade edebilir.
    Herkesin bir ozgurluk alani var diyecegiz de iste problemin kendisi bu.Imzana bile karisiyorlar.
    Cirkin gorunen bir imza bile bir kaosu temsil ediyordur Kim bilir.
    Son düzenleme : HURKUŞ; 23-03-2023 saat: 09:02.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
    Japon Yeni - JPY
    AL0.14755 TL
    SAT0.14514 TL

1 günde 25 puan artmış

Sayfa 322/1009 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri