Sayfa 322/1003 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Bugün doğalgaz faturası geldi.
    İlk okuma 30 mart
    Son okuma 9 mayıs

Normali 872 tl imiş altta yazıyor ama ödeme tutarı 0 - sıfır

Bu iş te yanlışlık yok mu ?

30 mart - 24 nisan arasını ödemem gerekiyordu halbuki. Bu dönemde ocak da kullanıldı , kombiyi de yaktık , banyo da yaptık , eminim.
    24 nisan - 9 mayıs arası bedava olmalıydı.

Bir dahaki fatura nasıl gelir bilmiyorum.
    9 mayıs - 31 mayıs arası bedava olmalı.
    31 mayıs dan sonrası ise ücretlendirilmeli
    Bir sonraki fatura da 0 gelirse , devleti kazıklamış durumuna düşücem.
    Ağrıma gidiyor. Eğer okuyan bir Botaş çalışanı var ise , uyarıyorum , devleti zarara uğratıyorsunuz. Bi arkadaş ile konuştuk durumu , boşver , devletden yediğin onca kazığa say dedi bana ki haksız değildi. Sadece Tüik kazığı yeter.

Bunlar ne biçim hesap yapıyor anlamak mümkün değil.
    yanlış okumuşlar 24 nisan öncesi ayrı 24 nisan sonrası ayrı faturalandırılması gerekiyordu
    mayısın tamamı ise ücretsiz olacak haziran asarkan kısmı ücretli olacak normalde
    nasıl olsa devlet toptan bi gaz vrecek diyip şirket aldırmadan öyle kesiyor olabilir aturayı
    tabi yanlış uygulama
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    MT yi bosver dostum
    iki kere tarif ettigim gibi banka cep uygulama da bakin zaten %13 gorebileceksiniz
    uygulamadaki %13 tl faizi değil mi? opsiyonlu üründe döviz bazlı yüzde 13 14 lerden bahsediyorlar diye anlıyorum

3. Arkadaşlar kredi çekip döviz alan oldu mu aynı banka üzerinden sorun yaşanıyor mu bu konuda?

4.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kredi çekip döviz alan oldu mu aynı banka üzerinden sorun yaşanıyor mu bu konuda?
    Sıkıntı yaşayabilirsiniz.Parayı başka bir bankaya (veya eşinizin tanıdık birinin hesabına)eft yapıp ertesi gün tekrar gönderin kendi hesabınıza eğer kredi kullandığınız bankadan dolar alacaksanız.

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Sıkıntı yaşayabilirsiniz.Parayı başka bir bankaya (veya eşinizin tanıdık birinin hesabına)eft yapıp ertesi gün tekrar gönderin kendi hesabınıza eğer kredi kullandığınız bankadan dolar alacaksanız.
    Teşekkür ederim..

Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kredi çekip döviz alan oldu mu aynı banka üzerinden sorun yaşanıyor mu bu konuda?
    geri çağırırlar şart var döviz ve altın alamazsın diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Bugün doğalgaz faturası geldi.
    İlk okuma 30 mart
    Son okuma 9 mayıs

Normali 872 tl imiş altta yazıyor ama ödeme tutarı 0 - sıfır

Bu iş te yanlışlık yok mu ?

30 mart - 24 nisan arasını ödemem gerekiyordu halbuki. Bu dönemde ocak da kullanıldı , kombiyi de yaktık , banyo da yaptık , eminim.
    24 nisan - 9 mayıs arası bedava olmalıydı.

Bir dahaki fatura nasıl gelir bilmiyorum.
    9 mayıs - 31 mayıs arası bedava olmalı.
    31 mayıs dan sonrası ise ücretlendirilmeli
    Bir sonraki fatura da 0 gelirse , devleti kazıklamış durumuna düşücem.
    Ağrıma gidiyor. Eğer okuyan bir Botaş çalışanı var ise , uyarıyorum , devleti zarara uğratıyorsunuz. Bi arkadaş ile konuştuk durumu , boşver , devletden yediğin onca kazığa say dedi bana ki haksız değildi. Sadece Tüik kazığı yeter.

Bunlar ne biçim hesap yapıyor anlamak mümkün değil.
    Resmi gazete yazısını bir yerde okumuştum.Abonelerden 5 mayıs tarihinden sonra okunan ilk fatura bedeli alınmayacak.Sizinki 9 mayısta okunduğuna göre bu faturada ödemeniz yok.Bundan sonraki okumaları ödeyeceksiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geri çağırırlar şart var döviz ve altın alamazsın diye
    Teşekkür ederim başkan

Sayfa 322/1003 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •