Sayfa 323/325 İlkİlk ... 223273313321322323324325 SonSon
Arama sonucu : 2598 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Sektörü tutturduk ama Sabancı hissesi işte yedirmezler kolay kolay onu atladık
    Her şey çok güzel olacak

Orosnasilfnasfi çocnmasifnafi. Ananmsifanfia avratnbgşabgaş bacıasnfias kıznaşsfasi.... Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Ananaisfai avratmaasf bacımaisfmia kızmaifmiafs. Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

Ne kadar büyük hırsız olduklarını yine yeni yeniden gösterdiler, izlediniz mi bugünü? Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Ne kadar büyük hırsız olduklarını yine yeni yeniden gösterdiler, izlediniz mi bugünü? Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.
    Burgan dakini doktuler,yada doktu gosteriyorlar. Faiz indirimi ihtimali ile ciddi baski yiyen sektorde 10 seansta yuzde 20 civari dustu, carsamba sektor verileri oncesi bi tepki beklerim,satislari genelde ak karsiliyor

Çirkin orosnasfnias çocnnaisfnias. Para verip şıklığı ile göz kamaştırıyor yazdırtmış, Kafana çuval geçirsem bile olmaz o iş... Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

İlgili grubun ilgili tüm hesaplarımı kapatıp, kardeşlerden alışverişimi kestim, etrafıma da olabildiğimce ne mal olduklarını anlatıyorum, tek dal kaldı onu da torunlarıma bırakacam, kudursunlar. Ulan zaten takılan takıları alan, öz kandan gelene salvolar atan, ülkeden kazandıklarını başka ülkelere götürenden ne fayda gelir? Yapmazlar dedim göz göre göre yapmazlar dedim yapıyorlar. O. ç. Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

Sayfa 323/325 İlkİlk ... 223273313321322323324325 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •