Sayfa 323/1000 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Turizm şehirlerimizde virüsün azalması büyük şans. Akın akın gidebiliriz artık. Hem virüssüz şehirde rahat bir nefes alırız hem de tatil yaparız.
    Virüsün bittiğini yahut azaldığını hayli zaman önce görmüşler demekki tatil mevzuu çok önce açılmıştı.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Normalde aynı fikirde olurdum. Ama virüs ilk çıktığından beri gözlemlediğim, insanların tatilden vazgeçmediğiydi. Ben nasıl sağ kalacağımı düşünürken, çevremdekiler yaz tatilini düşünüyordu.
    Günlük vaka sayısı 1000’in altına insin tatil sezonu başlar. Şu anda en büyük risk istanbulun diğer şehirlere dağılması onu nasıl çözecekler merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Demek ki ahali de iş, aş, para, can korkusu yok, biz boşuna endişeleniyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Normalde aynı fikirde olurdum. Ama virüs ilk çıktığından beri gözlemlediğim, insanların tatilden vazgeçmediğiydi. Ben nasıl sağ kalacağımı düşünürken, çevremdekiler yaz tatilini düşünüyordu.
    Günlük vaka sayısı 1000’in altına insin tatil sezonu başlar. Şu anda en büyük risk istanbulun diğer şehirlere dağılması onu nasıl çözecekler merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    oda değilde bir sakal traşı cild bakımı maske falan yaptırır ki kuaförde berberde

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Demek ki ahali de iş, aş, para, can korkusu yok, biz boşuna endişeleniyoruz.
    belki arkadaşın çevresi ensesi kalın kodamanlardan oluşuyor

Valla şuraya şimdiden yazayım,ilerde alıntı yaparım,bu turizm işi gaz verilirse hastalığı gene patlatır bizde.O korona sertifikalı otel falan hayal onlar.Tek bir hasta ortalığın canına okur.Turizm işinde izolasyon nasıl olacakmış.O sektörde transport var,otellerin malzeme temini var,servis işini yapan elemanlar var,bizzat turistlerin kendileri var,işin içine yüzlerce insan katılıyor.Bu iş çok tehlikeli.

Bu virüs 1 kişiden 3.6 milyon kişiye bulaştı, en güzeli Brezilya ile Isveçi beklemek 1 ay sonra hepsi gebermezse sal gitsin AMK!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ffüs 7.034

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla şuraya şimdiden yazayım,ilerde alıntı yaparım,bu turizm işi gaz verilirse hastalığı gene patlatır bizde.O korona sertifikalı otel falan hayal onlar.Tek bir hasta ortalığın canına okur.Turizm işinde izolasyon nasıl olacakmış.O sektörde transport var,otellerin malzeme temini var,servis işini yapan elemanlar var,bizzat turistlerin kendileri var,işin içine yüzlerce insan katılıyor.Bu iş çok tehlikeli.
    peki üniversiteleri 15 haziranda açacaklarsa 2 saatlik bir sınavda klima altında bir anfide 100 öğrenci olsa, bunlardan yüzde 2-3 asemptomatik koronalı olsa sınav bittiğinde kaç kişiye bulaşabilir tahminen ?

Sayfa 323/1000 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •