Sayfa 323/364 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2908 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. teşekkürler cefaks ..elinize saglık

2. 29 daki mal tahmini Çarşamba gibi biter. Ama 29 da alan 30-31 e satışa koyduktan sonra bir kıymeti yok.

Çarşamba kapanışta kısa show a bugün de devam See you on 18:08 spekcik

3.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    29 daki mal tahmini Çarşamba gibi biter. Ama 29 da alan 30-31 e satışa koyduktan sonra bir kıymeti yok.

Çarşamba kapanışta kısa show a bugün de devam See you on 18:08 spekcik
    İyiydi😁spek alışmış gerçi yiye yiye.neyse mübarek gün bu oç ile daha fazla uğraşmayacağım.see you in one month oç

4. Bayrama kadar yazmayacaktım ama son kez yazayım.kademeler biraz boşalınca bizim iptalci gelmiş.eskiden kızıyordum ama artık kızmıyorum.eşleşmede de olsa arada tavan görüyoruz sayesinde.sen bu işi biliyorsun ama yine iptal etmeyi unutma😁

5.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Bayrama kadar yazmayacaktım ama son kez yazayım.kademeler biraz boşalınca bizim iptalci gelmiş.eskiden kızıyordum ama artık kızmıyorum.eşleşmede de olsa arada tavan görüyoruz sayesinde.sen bu işi biliyorsun ama yine iptal etmeyi unutma😁
    Hocam 12 50 de de iptal edebilirsin ya.bu kadar tırsak olma😁

6. Borsanın en çapsız en korkak speği bize denk gelmiş.kendi gibi yalama yaptı kağıdı

7. 30 göstermemek için resmen daha önce bir çok kez yırttığı bir yerlerini yırtıyor.yalama oldun oç

8. haber atıyosunda burdaki olaylarla bizim bi ilgimiz yok .. covit nedeniyle üretime aravaren homofis çalışan şirketlerinde hisseleri var adam gibi hareket ediyo ..covid ile ilgili deyil sizin karekteriniz ..ayarcı namık gibisiniz ....haziranın 20 sine kadar hisse senetlerinle para kazan elini tutanmı var ...ytd

Sayfa 323/364 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •