Sayfa 323/447 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 3572 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Temel göstergeler sektör karşılaştırması....

Fevkaladenin feyki

Güzel paylaşımlar için teşekkürler, bu güzelliği çirkinleştirmek için elinden gelenini yapan tahtacıya kolay gelsin, rezil etti hisseyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Selamlar sn. bawer.

Bu sayfada da buluşmak varmış.

Ama bu grubu az çok tanıyorum. Bucim'den ;) Patronu dürüst bir şirkettir. En azından bendeki izlenimi bu yönde.
    Hisse belli seviyelere kadar piyasa gücüyle geldi bence.
    Şu an için oyuncu varmıdır yok mudur yorum yapmak zor ama potansiyeli de ortada birileri mutlaka keşfeder

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Güzel paylaşımlar için teşekkürler, bu güzelliği çirkinleştirmek için elinden gelenini yapan tahtacıya kolay gelsin, rezil etti hisseyi.

3. Parsn ile kafa kafaya gelmişken yine 10 lira fark attı buna, yazıklar olsun sana başkan.

4. Bu mübarek ayın son cumasında kendine yakışanı yapıyorsun tahtacı, millet dağıtırken sen üç kuruşa göz dikiyorsun, çok sevap işliyorsun çok, böyle devam et.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu mübarek ayın son cumasında kendine yakışanı yapıyorsun tahtacı, millet dağıtırken sen üç kuruşa göz dikiyorsun, çok sevap işliyorsun çok, böyle devam et.
    Kaldık mı seninle baş başa tahtacı, herkesi pes ettirdin en sonunda, az daha sıkıştır, temettünü de bedelsizini de aldıktan sonra fiyatı buralara çekersen alırsın belki.

6. Sn.bawer ; tahtaciyla mumlu ışıginda akşam yemeği yemenize daha var ) Biz daha burdayız... Hele bir 100 görelim sonra bakarız.

Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.bawer ; tahtaciyla mumlu ışıginda akşam yemeği yemenize daha var ) Biz daha burdayız... Hele bir 100 görelim sonra bakarız.

Ytd.
    Ziyadesiyle sevindim sn. Yıldız Tozu, en azından 3-5 çetin ceviz olsun da uykusu kaçsın.

İyi tatiller.

8. %25 portföy ağırlığıyla ben de duruyorum.Sanırım bölünme ve temettü sonrasına kadar satamayız.Bilanço bozulmazsa devam derim.Diğer 3 hisse içinde aynı düşünüyorum.

Sayfa 323/447 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •