Sayfa 323/638 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 5099 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Hepsi kısa vadeli hedefleriniz var sanırım. Giriş ve tamamen Çıkış yapmışsınız.
    Alış Maliyetini karşılayan sayının fazlası uzun vadeli tutulabilirken, gerisi kısa vadeli hedef olmalı bence.

Kentte kalanlara bol kazançlar. İyi geceler.
    YTD.
    800-1000 arası acil ihtiyaç doğduğu için çıktım. 1090'dan sonra ise parça parça tavandan verdim. Şu an elimde kalan lotlarla bölünmeyi ve sonrasını görmeyi düşünüyorum. Bölündükten sonra da ucuz kent bir müddet daha değerlenebilir gibi bir düşüncem var. Tatil paramı çıkardı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Çok riskli denebilir, ama kazanç riskte saklı zaten.
    elimde kent olmasa ve almayı düşünüyor olsaydım bölünecegi gün rüchan alırdım.tahminen asıl kazançın rüchan tahtasında olacağını düşünüyorum......
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,441
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    elimde kent olmasa ve almayı düşünüyor olsaydım bölünecegi gün rüchan alırdım.tahminen asıl kazançın rüchan tahtasında olacağını düşünüyorum......
    bölündükten sonra rüçhan alınca bedelliden yararlanabiliyormuyuz ki yararlanıyorsak nasıl oluyor bilginiz var mı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Bölündükten sonra rüçhan alınca bedelliden yararlanamazsınız.
    Önceden almanız gerekir.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bölündükten sonra rüçhan alınca bedelliden yararlanabiliyormuyuz ki yararlanıyorsak nasıl oluyor bilginiz var mı

5. ata 306 ya cevaptır
    rhkp elinde olmasa bile rüchan alıp satabilirsin aynı zamanda aldığın rüchanları bedelli sermayeden yaralanarak yeni tip hisse alabilirsin nerden mi biliyorum.vakıf yatırımda ben yapmıştım aldım ve sattım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    ata 306 ya cevaptır
    rhkp elinde olmasa bile rüchan alıp satabilirsin aynı zamanda aldığın rüchanları bedelli sermayeden yaralanarak yeni tip hisse alabilirsin nerden mi biliyorum.vakıf yatırımda ben yapmıştım aldım ve sattım
    rÜCHAN ALIP SATABİLİRSİNİZ 15 GÜN RÜCHAN ELINIZDE DURUR İSE BEDELİNİ ÖDEYİP HİSSE SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ...
    ŞU SORU ÇOK GELİYOR MİSAL ELİNDE 100 LOT KENT VAR ŞUANDA YARIN BÖLÜNDÜGÜNDE 659 LOT RUCHAN MI OLACAK ?
    HAYIR ELİNDE 100 LOT RUCHAN OLACAK ...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    rÜCHAN ALIP SATABİLİRSİNİZ 15 GÜN RÜCHAN ELINIZDE DURUR İSE BEDELİNİ ÖDEYİP HİSSE SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ...
    ŞU SORU ÇOK GELİYOR MİSAL ELİNDE 100 LOT KENT VAR ŞUANDA YARIN BÖLÜNDÜGÜNDE 659 LOT RUCHAN MI OLACAK ?
    HAYIR ELİNDE 100 LOT RUCHAN OLACAK ...
    Sayın Sasa, rüçhanların 1 adedi çok pahalı olmayacak mı? Millet nasıl alıp,satacak. 2.000 liradan bölünse rüçhan fiyatı 1.742,20 lira gibi oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by serkan1907 Yazıyı Oku
    sayın sasa, rüçhanların 1 adedi çok pahalı olmayacak mı? Millet nasıl alıp,satacak. 2.000 liradan bölünse rüçhan fiyatı 1.742,20 lira gibi oluyor.
    şöyle düşünelim 6,59 adet kent hissesi 1.742,20 +6,59 tl :d
    teorik eşleşme tavan
    Namık Kemal

Sayfa 323/638 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •