Sayfa 324/925 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2. http://fertilizerworks.com/sites/def...ril%202018.pdf

petrol fiyatları artmasına rağmen 270 dolardan 238 dolara inen üre fiyatları var...

3. fosfat yatırımı için hep kuzey afrikaya odaklanılıdığından bahsediliyor...aslında fosfat rusyadada var...afrika ülkeleri malesef sümürge durumunda hala...öyle görünmesede özellikle fas-cezayir-tunus içten sömürü devam ediyor...bence bu sömürgeci ülkeler türkiyenin fosfat yatırımını engelliyor...başta fransa...fosfat değerli bir maden ve bunu türkiyeye teslim etmek zor geliyor...

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bu da Gübre nin dolar bazlı haftalık grafiği...

Bu dengesiz adam hala teknik analizle mi uğraşıyor. Vah vah bu gübrecilere.

5.  Alıntı Originally Posted by zingat Yazıyı Oku
    Bu dengesiz adam hala teknik analizle mi uğraşıyor. Vah vah bu gübrecilere.
    Senin nerede kuyruğuna basmıştım, hatırlayamadım ama hala acısı içinde kalmış anlaşılan... Git başka yerde havla..!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Senin nerede kuyruğuna basmıştım, hatırlayamadım ama hala acısı içinde kalmış anlaşılan... Git başka yerde havla..!
    ortak boşver nefesini boş yere harcama....gubrf herkesi madara etti teknik analizin işlemediği hakim genel olarak....

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak boşver nefesini boş yere harcama....gubrf herkesi madara etti teknik analizin işlemediği hakim genel olarak....
    Ortak alıntıladığı resim hissenin hangi yıllarda dolar bazlı fiyatını gösteren salt bir grafik den ibaret zaten.. Buna teknik analiz bile denemez... Ayrıca hisse ayı piyasasından çıkıp teknik olarak kafayı kaldıramadı ki, teknik analiz işlemedi diyelim...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. [QUOTE=oscar77;2024188]Senin nerede kuyruğuna basmıştım, hatırlayamadım ama hala acısı içinde kalmış anlaşılan... Git başka yerde havla..![/QUOT

Senin havlamanı burdaki insanlar çekmek zorunda mı ? İnsanları yanlış yönlendirme ah alırsın. Psikopatlığın alemi yok. Efendi efendi yorum yap burda. Nokta.

Sayfa 324/925 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •