Sayfa 324/464 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Alptunga Yazıyı Oku
    @bigborsa Retweeted

@bigborsa
    �

@bigborsa
    3h3 hours ago
    More
    Satışlar iptal 200 bin lotu geri alacaklar
    Biz satmazsak tavan

0 replies 3 retweets 9 likes
    Reply Retweet 3 Like 9

@bigborsa
    �

@bigborsa
    3h3 hours ago
    More
    Sattıklarını yukarıdan alacaklar
    Satmazsak tavan

0 replies 1 retweet 3 likes
    Reply Retweet 1 Like 3
    @bigborsa Retweeted

@bigborsa
    �

@bigborsa
    3h3 hours ago
    More
    Gerekirse tüm şirketi alacağız
    hedef 3,60

BİGBORSA gümbür gümbür mal pazarlıyor, bu topik de yasaklanmamak için TWİTTER daki sayfasında şimşek gibi gürlüyor, buraya da tatlı tatlı hedef göstererek pazarlıyor bizi GEDİK e. Sn.TARKAN K olayı tesbit etti ama ne çare.
    Bu ve bunun gibiler paraya taparlar vebal tarafını dusünmezler yeni girecek olanlar dikkat etsin hisseyi pazarlama diz boyu bi masa bi sandalye olan şirketi gorende birsey zannedecek

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Borsada kazanmaya çalışacaksın, kazanamayınca bir namus, bir iman ve bir erdem içinde olacaksın.

Para kazanınca tanrı mı gönderiyordu

Biz alınca yükseldi, siz bize sattınız

Şimdi kafanıza çakacağız

0,80 belki 0,40

Battınız işte

Çoluk çocuğun vebali sizi kanser eder

Geberirsiniz artık

3. Bu adam hala nasıl burda yazabiliyor,site yönetimi uyuyor galiba.Adam her kademeden mal pazarladı yönetim yine sustu.Ayık olun AHALİİİİİİİİİİİİİİİİİ bu adamın olduğu tahtalardan uzak durun....GYO olacakmış belki GYO ların durumu ortada spekülatif birkaç GYO ara sıra yukarı aşağı hareket yapıyor,başka nane yok...
    Retweet yapmayan engellenir haaaaaaaaaaaaa ona göre....İstersen tırtborsa yerine yine bana ceza ver yönetim.Ben doğru olanı söylemeye cezam bitince yine devam ederim.

4. Kaç çocuğun rızkını kaptırdınız

Donsuz kaldınız işte

Havuç gösterip, salatalık verdik

alıcı kurumlar

satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

6. Bigborsa iyi hisse pazarlıyor da bazılarının anlaması kıt! Adam 1,44 de ortalamam 1,70 dedi o zaman da isme gerek yok bazıları hisse pazarlıyor dedi. Biz sayesinde portföyü %50 büyüttük! Bigborsa tamam diyene kadar da büyütmeye devam. Ulaş güven %? ama Bigborsa ya güven %100 yazdıklarım şahsımı bağlar.
    Kesinlikle YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Önceden 1,40 dan alırım demiştim tırtborsaya şimdi revize ediyorum...
    1 den önce almam
    Çok değil 2 ay önce bunu yazan. Üstelik bu hisse o zamandan bu zamana %100 trade etme şansı vermişken! Bugünkü fiyat da ortadayken! Halen bu topiğe nasıl yazabiliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by El Alem Yazıyı Oku
    Çok değil 2 ay önce bunu yazan. Üstelik bu hisse o zamandan bu zamana %100 trade etme şansı vermişken! Bugünkü fiyat da ortadayken! Halen bu topiğe nasıl yazabiliyor.
    Dersine iyi çalışmışsın yeğeeeeeeen,ama ben senin patronunun olduğu hissede asla işlem yapmam senin patronun nasıl kafasından hedef yazıyorsa ben de öylesine yazdım onu nerden çıkarıp buldun....Siz bayağı şirket olmuşsunuz Allah sizin elinize düşürmesin kimseyi...AMİİİİİNNNN...

Sayfa 324/464 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •