Sayfa 325/486 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Başladığımız yere geri döndük😂

2. 95 e 1 lot satış koydum anında aldılar bedelli muhabbetinin bitmesine son 20 dakka hadi bakalım sonrasındaki olacak acaba

3.  Alıntı Originally Posted by etiler Yazıyı Oku
    95 e 1 lot satış koydum anında aldılar bedelli muhabbetinin bitmesine son 20 dakka hadi bakalım sonrasındaki olacak acaba
    Tek üzüldüğüm sey.cuma günü 1 ustunden alip 1 altindan satan ky lardir.iyi tufaya getirdiler.borsa sabır işidir.ruchan pazari muhabbetinide 20 dk.sonra kapatiyoruz ve mikrafon patronda bundan sonra ne yapmak istiyorsa yapsin.yapraklar dokene kadar.y.t.d.

4. Üstat bnm hala anlamadığım şeyler var rüçhanları patron bir liradan alırken şimdiki fiyatların 1 in altında olmasını anlamıyorum hal bu ki 1.10 üzerinde yapsaydı hisse fiyatını aldığı rüçhanları çok güzel itelerdi şimdi satmak istese mecbur birin üstüne çok fazla atması lazım ki anca ettirebilsin elindeki malları yada çok farklı bir planı var bilmediğimiz

5.  Alıntı Originally Posted by etiler Yazıyı Oku
    Üstat bnm hala anlamadığım şeyler var rüçhanları patron bir liradan alırken şimdiki fiyatların 1 in altında olmasını anlamıyorum hal bu ki 1.10 üzerinde yapsaydı hisse fiyatını aldığı rüçhanları çok güzel itelerdi şimdi satmak istese mecbur birin üstüne çok fazla atması lazım ki anca ettirebilsin elindeki malları yada çok farklı bir planı var bilmediğimiz
    Gecmistede soyledim.bu kadar lotu martie tahtasindan alamazsiniz.alirsaniz hisse cok yuksek yerlere gider.adamlar 32m lot hisseyi 1 tlden aliyor.hal boyle olunca bende olsam ayni yolu seçerdim.tecrubeli arkadaslar ne demek istediğimi gayet iyi anladi.y.t.d.

6. üsküdarı geçtiler

Sent from my iPad using hisse.net

7. daha önce söylediğim gibi ülker aynısını maktk da yaptı. sonra hisseyi uçurdu. rüçhanlar çöp oldu. burada ne olacak kestiremiyorum. tecrübeli bir arkadaşımız öngörüsünü paylaşabilir mi? son saniyelerdeki o acayip alımlar ne içindi?

8.  Alıntı Originally Posted by moneytalks Yazıyı Oku
    daha önce söylediğim gibi ülker aynısını maktk da yaptı. sonra hisseyi uçurdu. rüçhanlar çöp oldu. burada ne olacak kestiremiyorum. tecrübeli bir arkadaşımız öngörüsünü paylaşabilir mi? son saniyelerdeki o acayip alımlar ne içindi?

Fazla yorum yazmayacam yine.ve kenara cekilecem.2 seans izleyecektim vazgectim izlemeyecem.bir iki kisinin zararina satmasina engel olabildiysem kendimi mutlu hissederim.seansi izlememe nedenim psikoljiktir.cunku borsa psikolojiden ibarettir 2 kademe asagi 3 kademe yukari yapar beni al sata zorlayabilir.hedefim kafamda belli .suraya gidecek buraya dusecek diyenlerin gazina kesinlikle gelmeyin.insallah guzel gunler hep beraber goruruz.cunku biliyorum ki 120_125 maliyetli arkadaslar var herkese bol kazanclar.y.t.d

Sayfa 325/486 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •