Sayfa 326/738 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 5900 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Arkadaşlar! Tahtayı kontrol eden or.spu çocukları ne yapmak istiyorlar? Her gün açılışta 3 TL yukarı çıkarıyorlar.Sonra seans sonuna kadar yavaş yavaş aşağı kasıtlı olarak indiriyorlar.Bugün Tacirler 72 den aldığı malı 70'e zararına verdi.Tabi yersek.Asıl işlemler İşyatırımdan dönüyor.

Geçen hafta bölündüğü gün dahi 14 günlük düşüşü ayrı tutuyorum.....

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Tahtayı kontrol eden or.spu çocukları ne yapmak istiyorlar? Her gün açılışta 3 TL yukarı çıkarıyorlar.Sonra seans sonuna kadar yavaş yavaş aşağı kasıtlı olarak indiriyorlar.Bugün Tacirler 72 den aldığı malı 70'e zararına verdi.Tabi yersek.Asıl işlemler İşyatırımdan dönüyor.

Geçen hafta bölündüğü gün dahi 14 günlük düşüşü ayrı tutuyorum.....
    Komodor üstadım;

Bunlar sürekli seans başında böyle yapıyorlar.
    Tahminimce yatırımcılara bu algıyı hissettirerek yukardan satıp aşağıdan alırsın algısıyla ellerindeki malları kapmak istiyor olabilirler.

282,4 ten kapattı.
    Eski fiyattan
    Bağfaş a takıldı biraz fakat tutunamadı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Komodor üstadım;

Bunlar sürekli seans başında böyle yapıyorlar.
    Tahminimce yatırımcılara bu algıyı hissettirerek yukardan satıp aşağıdan alırsın algısıyla ellerindeki malları kapmak istiyor olabilirler.

282,4 ten kapattı.
    Eski fiyattan
    Bağfaş a takıldı biraz fakat tutunamadı.

evet sevgili aslan selim bu günlerde dikkat edin gübrelerde bir kıpırtı var ama endeks güven vermedigi için herkes kıl üstünde ve şu aralar bagfaşla bereber takılmak istiyor izlenimi var fakat bagfaşın yarısı kadar gidip geri basıyor şahsen ben de en az elimdekinin yarısıyla bu şekilde hareket ediyorum gayem bu hınzırın bu hareketinden faydalanmak 60 a kadar düştügünde baktım yukarı hamleler başladı 63-63,5 lardan 76 küsürden verdiklerimi yerine koydum ve artık beni de günlükçü yaptı deyyus ama ne bileceksin bir gün zıplar gider diye bizleri hisseye zamkladı bu yüzden giderse şeyime kadar deyip yarısıyla ona kan kusturana kadar da devam edecem çünkü o bizimle çok oynadı patron denen zibidi bir milyar dolardan fazla liman deyip 2 sene evvel şimdi hisseyi süründürüyorsa ona mama yok al gülüm ver gülüm en iyisi bu zaten endeks gevşemiş bankalar yukarı götürürken tüm sanayi hisseleri terse geri gelmiş şimdilerde gidene üzülmeyeceksin ve vur kaçını yapacaksın başka çara bırakmadı .
    sevgili dostum sen bu hissede baya sabrettin ama bu eflasyonda nakit eriyor bu yüzden tek hisse çok sakıncali der hayırlı kazançlar dilerim
    bu arada spk bankalar uçarken hiç sesleri çıkmamıştı bryat 400 den 700 oldu diye bürüte soktular işte türkiyenin spk gerçegi de bu ve hiç güven vermeyen boş adamlar kurulu oldular der hayırlı tatiller dilerim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    evet sevgili aslan selim bu günlerde dikkat edin gübrelerde bir kıpırtı var ama endeks güven vermedigi için herkes kıl üstünde ve şu aralar bagfaşla bereber takılmak istiyor izlenimi var fakat bagfaşın yarısı kadar gidip geri basıyor şahsen ben de en az elimdekinin yarısıyla bu şekilde hareket ediyorum gayem bu hınzırın bu hareketinden faydalanmak 60 a kadar düştügünde baktım yukarı hamleler başladı 63-63,5 lardan 76 küsürden verdiklerimi yerine koydum ve artık beni de günlükçü yaptı deyyus ama ne bileceksin bir gün zıplar gider diye bizleri hisseye zamkladı bu yüzden giderse şeyime kadar deyip yarısıyla ona kan kusturana kadar da devam edecem çünkü o bizimle çok oynadı patron denen zibidi bir milyar dolardan fazla liman deyip 2 sene evvel şimdi hisseyi süründürüyorsa ona mama yok al gülüm ver gülüm en iyisi bu zaten endeks gevşemiş bankalar yukarı götürürken tüm sanayi hisseleri terse geri gelmiş şimdilerde gidene üzülmeyeceksin ve vur kaçını yapacaksın başka çara bırakmadı .
    sevgili dostum sen bu hissede baya sabrettin ama bu eflasyonda nakit eriyor bu yüzden tek hisse çok sakıncali der hayırlı kazançlar dilerim
    bu arada spk bankalar uçarken hiç sesleri çıkmamıştı bryat 400 den 700 oldu diye bürüte soktular işte türkiyenin spk gerçegi de bu ve hiç güven vermeyen boş adamlar kurulu oldular der hayırlı tatiller dilerim.
    Patron 1 milyar dolar deyip beni de kandırip kitledi hisseye.
    Madem öyle dedi, benden zor kapar.
    1 milyar dolar üzerinden hakkımı verirse belki veririm.
    Yoksa aliağanin bütün gübrelerini yalasa vermem.
    Mal benim değil mi?
    Benden de hayırlı tatiller mercek üstadım.

Alıntı Originally Posted by egeli35 Yazıyı Oku
    https://www.dunya.com/ekonomi/lojist...-haberi-669656

Lojistik sektöründe yabancı yatırım hareketlendi. Pandemi ve Rusya- Ukrayna savaşıyla Türkiye’nin küresel tedarik zincirinde rolünün artmasıyla bir yandan Türkiye’de faaliyet gösteren MSC, Rhenus, DFDS, Rif Line MOL Group yatırımlarını hızlandırırken, diÄŸer yandan pazara yeni oyuncular giriyor. Son olarak Danimarkalı lojistik devi Blue Water Shipping Ä°stanbul ve Ä°zmir’de ofis açtı.
    Teşekkürler

Güzel ve hayırlı bilgiler

Hepimiz için çok önemli

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Şu anda apara kanalı gübre krizinden bahsederken bizim fabrika ve limanı arka planda gösteriyor.

Arkadaslar teknik olarak İÇLİ MOKU, FİBOSU, BOLİNGERİ, CİRCAYI, MİRCAYI, PİVOTU Flaması bayrağı, sancağı daha bilmediğim bircok teknik terimler olumlu diyor.
    1 milyar dolar dan daha çok uzağız.

8.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Arkadaslar teknik olarak İÇLİ MOKU, FİBOSU, BOLİNGERİ, CİRCAYI, MİRCAYI, PİVOTU Flaması bayrağı, sancağı daha bilmediğim bircok teknik terimler olumlu diyor.
    1 milyar dolar dan daha çok uzağız.
    Bir evin, yazlığın yada aracın vardır. Başka ev, yazlık yada araçla kıyaslar mallarını diğerlerinden daha değerli görürsün.
    1 milyar $ hesabı da bu hocam, bir kaç sene önce kıyaslarken Alsancak limanından daha değerli dedi nahoş patron.
    Bir malın değerini piyasa belirler ve bence en önemlisi de patron etkisi... Küçük bir artıştı bedelsiz ama önemliydi ki piyasa dönüp yüzüne bakmadı...
    Herkes nahoş patronu biliyor maalesef...

Sayfa 326/738 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •