Sayfa 326/981 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    trump dalga falan gecmiyor adamin stili o

ingilizce kelimeleri anlayabilirsiniz ama kelimeler bir araya gelince ne anlama geldigini anlamak ABD de uzun yillar yasamayi gerektirir

Burada sorun Trump ne demek istedi falan degil

Burada sorun Turk milletinin Amerikan filmleri vasitasiyla kendini kucuk gormesi ve asagilik kompleksi

Bu asagilik kompleksi TV seyredenlerde cok oluyor cunku bu sacma sapan filmleri seyredenlerde hep bir Amerikan hayranligi belirgin

Kusura bakmayin gercekler boyle

3 yasindan 50 yasina kadar TV ile beyni yikanmis bir adam asla dogru dusunemez ve kendini beyaz adama gore hep kucuk gorur

Neden Ingilizce konusamiyorum neden aksanim var gibi. Bu yasima geldim bin kere gordum.
    Görüştüğü onca ülkenin heyetini Holywood yıldızlarına benzetmedi de bir tek bizim ülkemizin heyetini benzetti öyle mi?
    Dünya üzerinde en iyi anlaştığı ülke Türkiye olduğu için herhalde.
    Yapmayın.
    Ne Türk halkı ne de burada fikrini dile getiren arkadaşlar bu kadar küçük görmez kendini, milletini.

2. Ahmet abi Daldan dala atlıyo ya boşver
    Mühim kısım bak şurda
    Trump bloflerini tvit ile hallediyo
    Gerçekten isiracaginda tvit mivit yok
    Yani yaptırım zart zurt olmasın Allah mahfaz tabi de olursa tvitsiz olur
    Tvit bi sopa. Camdan gösteriyor çekiyor
    Bunu Çin le olan munasebetinden anladım
    7bin tvit var belki 56milyon Çin e sovdugu
    Hani nerde yaptırım?

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Görüştüğü onca ülkenin heyetini Holywood yıldızlarına benzetmedi de bir tek bizim ülkemizin heyetini benzetti öyle mi?
    Dünya üzerinde en iyi anlaştığı ülke Türkiye olduğu için herhalde.
    Yapmayın.
    Ne Türk halkı ne de burada fikrini dile getiren arkadaşlar bu kadar küçük görmez kendini, milletini.
    Acaba Alman heyetine bu sözleri söylese, heyettekiler ehe-he ki-ki-ki diye gülerler miydi?
    Yoksa suratlar bir anda asılır mıydı?

4. Onlar daha beter güler .
    Siz Avrupalıyı gözünüzde fazla mertebe vererek değerlendiriyonuz heralde.
    Bilakis hicde suratlari filan asilmaz
    Gerci siyaset bu . bi kez merhum şey vardı Avusturyali fpö partisi lideri jorg heider . hatta severdim ben bu keratayi. Rakip duşman parti lideri ile açık oturumda O ona bu buna gülümseyerek hitap ediyorlar Ne güzel. İçinden kufrediyo tabi orası ayrı.
    Gülümsemekte ne var ki. Onlar siyasetçi zaten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
    Libya'da 6 vatandaşımız tutuklanmış..bu adamlar kaşınıyor.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bugün bi kafedeyim
    Dolu boş sandalye var
    Siskonun teki sandalye boş mu dedi karşımdaki sandalye için
    Yok dedim
    Halbuki boştu
    Boş desem oturcak onun boşboğaz cenesini Çekicem
    Sende gayrisafi brüt kapita mapita ilk 20de değilsin ki zaten
    Bunu bahane edip ben olsam gitmem oraya ne gidecem
    Gittin mi onu da yap şunu da yap
    Bazı şeyleri kaynağında çözecen. ilk anda. Müzakeresiz. G20 dekiler ne anamin oğlu ne babamın kızı.
    Herkez mühim adam olma istesede harcadığınız eforun bedeline değer mi hesabı şimdi borsaci konusu degilmidir?
    Ben mesela hayat boyu mühim adam olma istemem. Tüm odunlari ben tasiycam ona mukabil bunu bilmesemde e yani tahminlenebilir bişey He mi?

Arkadaşlar bu s400 konusu basite indirgenecek bir durum değil.Biz s400 'ü niye alıyoruz?? ABD'ye karşı kendimizi korumak için.Bunu herkes biliyo ama kimse açık açık söylemek istemiyor.
    ABD nin yaptığı şımarıklıklar bizi Rusyaya yanaştırdı.Putin bu olayı çok iyi değerlendirdi. s 400 den paramız yok vazgeçtik desek ,Rusya hibe edip üstüne para bile verir.Biz sıradan bir Afrika ülkesi değiliz, NATO nun güney kanadıyız. s400 ler ülkemize geldiği an itibariyle NATO ortadan ikiye ayrılmış demektir.Rusya açısından bu bir zaferdir.(kendi düşüncem;almalımıyız? evet almalıyız..)

G20 zirvesinde sarı kafanın şarlatanlıklarına takılmamak lazım,ABD derin devleti buna nasıl tepki verecek buraya bakmak lazım.

8. Dışişleri Bakanlığı yaptığı yazılı açıklama ile Libya'ya sert bir dille uyarıldı.
    Bakanlık açıklamasında şu ifadelere yer verildi:Libya'da Hafter'e bağlı illegal milis güçler tarafından altı vatandaşımızın alıkonulması haydutluk ve korsanlık niteliğinde bir eylemdir. Vatandaşlarımızın derhal serbest bırakılmalarını bekliyoruz. Aksi takdirde Hafter unsurları meşru hedef haline gelecektir.

Sayfa 326/981 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •