Sayfa 326/1001 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bakan Varank: Kılıçdaroğlu'nun aldığı 74 bin liralık milletvekili maaşını, 49 bin liralık emekli maaşını vergilerimle ben ödüyorum..

https://t24.com.tr/haber/bakan-varan...uyorum,1104076
    ilginç bir konu. Kılıçdaroğlu'nun bindiği uçak kirasını kampanyasından ödüyordur. Ama diğer tüm cb uçaklarını biz hepimiz vergilerimizle ödüyoruz. Hem kılıçdaroğlunun hem varank'ın hemde tüm kamudan maaş alan, ihale alan, nemalanan kim varsa hepsini millet olarak vergilerimizle bizler ödüyoruz.
    Bakan Varank bu tür siyasi polemiklere çok giriyor. Buara SS biraz sessiz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ilginç bir konu. Kılıçdaroğlu'nun bindiği uçak kirasını kampanyasından ödüyordur. Ama diğer tüm cb uçaklarını biz hepimiz vergilerimizle ödüyoruz. Hem kılıçdaroğlunun hem varank'ın hemde tüm kamudan maaş alan, ihale alan, nemalanan kim varsa hepsini millet olarak vergilerimizle bizler ödüyoruz.
    Bakan Varank bu tür siyasi polemiklere çok giriyor. Buara SS biraz sessiz.
    aslında sanırım reise kızmışta söyleyememiş

malum resin 100 kusur maaşı ile 100 kusur emekli maaşınıda o ödüyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aslında sanırım reise kızmışta söyleyememiş

malum resin 100 kusur maaşı ile 100 kusur emekli maaşınıda o ödüyor
    NASIL SÖYLESİN..

duymadınız mı ORDU il başkanı bize dayattığınız milletvekillerini hak istemiyor mecburen istifa edeceğiz der demez görevden aldı geçti ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    NASIL SÖYLESİN..

duymadınız mı ORDU il başkanı bize dayattığınız milletvekillerini hak istemiyor mecburen istifa edeceğiz der demez görevden aldı geçti ...
    Az kaldı yargılanmasına,ülkeyi çaresiz,basiretsiz bıraktıgı için,zaten direkt mahkemede ben hastayım diyecek,kaçarsamı ?,yok öyle birsey kaçtıgı yerden ülkeye getirtilecek anında öcalan gibi,bilalin zaten çıkıs yasagı var interpol tarafından takip ediliyor

Otobüs ve uçak biletlerine bayram öncesi zam geldi. Kara yolu ulaşımında fiyatlar yüzde 50, hava yolunda ise yüzde 40 seviyesinde arttı.

kimse vermemiş müjdeyi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871
    Bu yargılanma konusunu unutun .Olmaz olamaz. Tek bildiğim yüce divana giden Mesut Yılmaz olmuştur. Ki haz etmediğim biri idi .Ona rağmen konu saçma sapandı. Sonuçta aklandı. Bu gün mevzu konuları tepe tepe kullanıyoruz .Hiç bir siyasetçi ,yarın bir gün başına geleceğini düşünerek topa girmez.
    Sadece Adnan Menderesi ve gelişimleri düşünün yeterli olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Otobüs ve uçak biletlerine bayram öncesi zam geldi. Kara yolu ulaşımında fiyatlar yüzde 50, hava yolunda ise yüzde 40 seviyesinde arttı.

kimse vermemiş müjdeyi
    Ben 50 liralık alıyorum O bu durumda söylenmiyordu. Nerede diyorduk?
    Borsa düşerken THY nin kanat takması belli oldu da. Bankalar düşer iken hulk niye yükseldi?

8. Ali Sosyal medyada yazmış .....
    Türkiye'de Amerika'nın imajı ve yutturmaya çalıştığı demokrasi algısı milyonları katlettiği ve kadınlara, çocuklara tecavüz ettiği Irak ve Afganistan'dan daha kötü.
    Şapkasını önüne alıp düşünür mü.
    Hayır.

Sayfa 326/1001 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •