Sayfa 328/809 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 6468 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    İlk almaya başladığımda, şirketin temel verilerinin olumlu olması yanında CİTİ nin düzenli alışları da etkili olmuştu.
    Ne olduysa birden satmaya başladı. Onun sattıklarını Garan ,Gedik ve Bizim M alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bantaş la ilgili olumsuz olabilecek tek sorun halka açıklık oranının yüksek oluşu. Bu nedenle bedelli sermaye artırımları hep tehlike .
    Patronları tanımıyorum, bedelli öncesi hisse satışları soru işareti. Muhtemelen bedelliye katılabilmek için yüksek fiyattan sattılar.

Diğer yönden şirketin satışları ve karlılığı artarken genel yönetim giderleri fazla artmamış, bu olumlu. Patronları finanse etmemiş.

Asıl bundan sonra neler olacak. Şirket karlı büyümeye devam edebilecek mi? En önemli konu bu bence.

2. eskiden yabancı almaya başladı mı baya bi alırdı ve uzun zaman elinde tutardı. şimdi onlara da bişeyler oldu bizim gibi günlükçü oldular. ya da bunlar bizim bildiğimiz o eski yabancılar değil.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    İlk almaya başladığımda, şirketin temel verilerinin olumlu olması yanında CİTİ nin düzenli alışları da etkili olmuştu.
    Ne olduysa birden satmaya başladı. Onun sattıklarını Garan ,Gedik ve Bizim M alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bantaş la ilgili olumsuz olabilecek tek sorun halka açıklık oranının yüksek oluşu. Bu nedenle bedelli sermaye artırımları hep tehlike .
    Patronları tanımıyorum, bedelli öncesi hisse satışları soru işareti. Muhtemelen bedelliye katılabilmek için yüksek fiyattan sattılar.

Diğer yönden şirketin satışları ve karlılığı artarken genel yönetim giderleri fazla artmamış, bu olumlu. Patronları finanse etmemiş.

Asıl bundan sonra neler olacak. Şirket karlı büyümeye devam edebilecek mi? En önemli konu bu bence.
    Hocam halka açıklık oranı %52 neye ğore yüksek bu şirketin yarışı patronlarda bu karı temettü olarak vermek isterlerse zaten yarisi kendilerine gidiyor ve 2018 karını dağıtırlarmı orası da muallag tabiki.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. foruma bir selam vereyim nede olsa ilerde kısmet olursa alacağım bir hisse...

ancak zaman var 2019 ekim-kasım gibi gireceğim, bu yazdığım tarihi unutmayın zamanı gelince göreceğiz önemini
    Bilim ve sanat, itibar görmediği toplumları terkeder. ( İbn-i Sina )

5.  Alıntı Originally Posted by MUTANT Yazıyı Oku
    foruma bir selam vereyim nede olsa ilerde kısmet olursa alacağım bir hisse...

ancak zaman var 2019 ekim-kasım gibi gireceğim, bu yazdığım tarihi unutmayın zamanı gelince göreceğiz önemini
    Alacağın zaman bi daha hatırlat biz unuturuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6.  Alıntı Originally Posted by yatirmci_85 Yazıyı Oku
    Hocam halka açıklık oranı %52 neye ğore yüksek bu şirketin yarışı patronlarda bu karı temettü olarak vermek isterlerse zaten yarisi kendilerine gidiyor ve 2018 karını dağıtırlarmı orası da muallag tabiki.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2018 karı dağıtılmaz... Hem yatırım yapayım diye bedelli sermaye artırımı yapacak hem de temettü verecek... Mümkün değil.

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

7. Dün gece gelen konsolide bilançolara hızlıca baktım hem önceki yıla göre hemde son çeyrek performansına göre iyi olan 3-5 şirket arasında görünüyor.

Endeks düzeltmesini tamamlayınca bu durum yavaş yavaş fiyata da yansır diye düşünüyorum.
    Ytd

8. sanki bi hareket olacak

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 328/809 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •