Sayfa 329/1000 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu forum kendi düşüncelerimizi serbestçe, karşıt görüş ve itiraz olmaksızın saçıp dolanacağımız bir alan değil .

Sanırım siz de kendinizi tartışılmaz bir konumda görmüyorsunuzdur Hakem bey.

Vatandaşın sokaklarda hak araması size ters gelebilir.

Oysa yasal hakkıdır.

Bunu söylemek sizi neden rahatsız etsin ki?

Değil mi?

Hayır sonra tansiyonum çıkıyor,aile efradım yasakladı forumu falan diyorsunuz ben o konuda dedim.Yoksa elbet siz de yazın ben de yazarım.

3. Londra TLUSD swap faizlerinde bugün sert düşüş olmuş.

Bu tcmb'nin istediği ve olumlu bulduğu bir şey olmayabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu forum kendi düşüncelerimizi serbestçe, karşıt görüş ve itiraz olmaksızın saçıp dolanacağımız bir alan değil .

Sanırım siz de kendinizi tartışılmaz bir konumda görmüyorsunuzdur Hakem bey.

Vatandaşın sokaklarda hak araması size ters gelebilir.

Oysa yasal hakkıdır.

Bunu söylemek sizi neden rahatsız etsin ki?

Değil mi?
    Allah allah beni neden rahatsız etsin vatandaşın hak araması.Ne alaka ,ben sokak gösterileri 1980 öncesi başka şekilde kullanıldı belli odaklarca dedim örnek de verdim.Gene bu tuzaklara düşülmesin dedim.Kısaca yazdıklarımın özeti bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E iyi de siz kaç kişiye bu konuda kızdınız,forumu bırakanlar oldu,siz bile bıraktınız forumu ,yoksa elbet tartışırız her konuda.Benim yazılarıma da eleştiri yapabilirsiniz ben de size yaparım.Misal bir ara forum laga luga yeri olmuş dediniz.Emenike esprinizi yazınca lafı değiştirdiniz.Yoksa elbet yazın ben de size yazarım forumlar bunun için var.
    Dedikoduyla geçiyor ömrünüz ve de tevatürle...

Yaşınız benden de fazla olmalı....

Arada bir vasatı ifade etmek hakemlik için belki yeterli ama bana yetmez.

Bana akıl vermeyin yol da göstermeyin.

Benimki bana yeter. Hakeme ihtiyacım yok...

Sn arcencıel uzun süredir foruma yazmıyor değil mi.Ben mi kaçırdım yazısını göremiyorum epeydir.

7. Bakan Albayrak..
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Bütçe disiplinindeki sıkı duruşumuzun sonucu olarak bütçemiz, Kasım ayında 7,6 milyar TL fazla verdi" ifadelerini kullandı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    .Bu arada sayın BORA YAŞAR bu konuda ne diyor acaba değişik bir tarzı var ben tam olarak ne dediğini anlamakta zorlanıyorum.Hak aramak için halkımız sarı yelekleri giyip sokağa dökülmeli mi dökülmemeli mi.Ben fikrimi yazdım,belki o da yazar.Diğer arkadaşların yazdıkları için de teşekkür ederim.
    Siz soru sorunca yazacağım, bir daha yazma deyince de iyi çocuk olup yazmayacağım...

Beni hiç tanımadığınız belli...

Sayfa 329/1000 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •