Sayfa 330/653 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 5221 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Sağlam durdu.
    4,70'li rakamlarda tutundu.
    Cari fiyat 0,68 usd.
    Batık kredilerle ve iş bilmez ekonomi yöneticileri ile, 0.50 usd altını bekliyorum.
    Nasip kısmet bakalım.
    Gelirse alırız, gelmezse de başka hisselerde kısmetimizi ararız.
    dolar 10 olunca denk geliyor zaten düşmesine gerek yok

5.08 de gördüğüm 2 milyon lot var.
    Çarpıp geri dönüyor.
    Bankalar da en geride duruyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    5.08 de gördüğüm 2 milyon lot var.
    Çarpıp geri dönüyor.
    Bankalar da en geride duruyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zar zor kırdılar 5,08 hızlanmasını beklerdim ama gel gör ki 5,09 da 1,7 m lot var

Garan farkı acıyor. YTD

5. Bi garan farkı açmamıştı zaten işc halkb vs vs hepsinin gerisinde.

6. bankalara uygulanan aktif rasyo uygulaması kaldırılmadan ve temettü serbestisi getirilmeden banka fiyatları ederini asla bulamayacaktır

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bankalara uygulanan aktif rasyo uygulaması kaldırılmadan ve temettü serbestisi getirilmeden banka fiyatları ederini asla bulamayacaktır
    BDDK sadece tavsiye ediyor, ayrıca bu durum 2019 yılı için özel bir durumdu. Her şey iyi niyetli banka yöneticilerine bağlıdır.

8. [QUOTE=agha;4690454]BDDK sadece tavsiye ediyor, ayrıca bu durum 2019 yılı için özel bir durumdu. Her şey iyi niyetli banka yöneticilerine bağlıdır.[/QUOTEBDDK yönetimi tamamen siyasi yöneticilerin etki alanında olup kesinlikle tarafsız kişiler değildir.türkiyede yerli sermaye ile kurulan ve hala faaliyetine devam eden başta AKBANK.YAPIKREDİ VE İŞBANKASI gibi özel bankalar hedefe konulmuş olup BDDK tarafından kıskaca alınmış durumdadır.bu sayede onbinlerce küçük yatırımcı ciddi zararlara maruz bırakılmıştır.yabancı yatırımcı temettü getirisi yasaklandığı için bankalardan çıkmaya devam ediyor. bu durum dövizin yükselmesinde en büyük faktördür.tavsiye değil sayınagha kesin emirdir.yabancı çıkarken parasını dolara çavirip öyle gidiyor.bu kararla devleti yönetenler kendi ayaklarına kurşun sıkarak milletimnizede acı bir döviz faturası yükleyerek enflasyonu körüklüyorlar.
    dikkatinizi çekerim bankaların borsa fiyatı tarihi dip seviyelede olupşirketlerin temettü gelirlerine ve dağıtımına yapılan müdahale dolaylı yoldan ülkeyi bir felakete sürülemekte4dir.nereden ve hangi fiyattan alınırsa alınsın bankacılık hisseleri küçük yatırımcıyı borsaya gömmektedir.bu durum karşısında yetkililer en küçük bir önlemi dahi gündeme almamakta israr etmektedir.

Sayfa 330/653 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •