Onemli Gunler Banner
Sayfa 330/684 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 5472 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by sayic Yazıyı Oku
    abd de sirket haberine bi kac tavan yakisirdi ama problem degil biraz mal aldim.
    Gelecegi ve beklentisi olan firma 3-5 baglanti haberi patlatir sonra kendi patlar gider
    şu haberleri açılan fabrikaları vs. düşününce bu fiyatları haketmiyor ama burası bist kumarhanesi malesef....

2.  Alıntı Originally Posted by sayic Yazıyı Oku
    abd de sirket haberine bi kac tavan yakisirdi ama problem degil biraz mal aldim.
    Gelecegi ve beklentisi olan firma 3-5 baglanti haberi patlatir sonra kendi patlar gider
    ABD deki şirket haberi thy larına etkisi oldu patron ABD ye gidip gelecek diye 2 günde thy %10 prim yaptı. berkosan düştü......

3.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    ABD deki şirket haberi thy larına etkisi oldu patron ABD ye gidip gelecek diye 2 günde thy %10 prim yaptı. berkosan düştü......
    thyao etkileyen ne var petrol ve turizm....bu ikisi şuan iyi durumda.....dövizde düşüyor....brksn bu fiyatları haketmiyor ama burası bist bir nevi kumarhane......hisse en azından 2 tl li fiyatlarda olmalıydı bu son açıklanan abd haberiyle.....

4. Sağ cepten sol cebe sonra tekrar sağ cebe yapıp duruyor gibi, bu arada gerçekten toplayabiliyor mu acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    thyao etkileyen ne var petrol ve turizm....bu ikisi şuan iyi durumda.....dövizde düşüyor....brksn bu fiyatları haketmiyor ama burası bist bir nevi kumarhane......hisse en azından 2 tl li fiyatlarda olmalıydı bu son açıklanan abd haberiyle.....
    bugun istediğin fiyata gelecektir sabredenler kazanır burası amerika

6.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Hahahah sesli güldüm ofiste

7. Herkese iyi haftalar... Umarım bizim ve BRKSN için çok güzel bir hafta olur. BRKSN bu senenin süprizi sen olsan süper olur

8.  Alıntı Originally Posted by cemba38 Yazıyı Oku
    Herkese iyi haftalar... Umarım bizim ve BRKSN için çok güzel bir hafta olur. BRKSN bu senenin süprizi sen olsan süper olur
    ayı 2 tl üzeri kapanışla kapatmasını bekliyorum inşallah yanıltmaz....bol şans ortak....

Sayfa 330/684 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •