Sayfa 330/1002 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    CSD grafiğine nereden bakabilirz. Google yazınca çorap sanayici derneği çıkıyor.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CSD değil hocam CDS

http://www.worldgovernmentbonds.com/...urkey/5-years/

https://tr.investing.com/rates-bonds...cds-5-year-usd

Bunlara bakabilirsiniz.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu gün 5y cds 389...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Soğan 8.58 altı kapanışta alt bantta olabilir mi?
    Onların rezervi/doları varsa bizim de yaradanımız ve aklımız var.
    TGE'de epey alınabilir pay olmuştur şimdi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    8.73 ü gördükten sonra 4 gündür sabah mesaisinde 10.00 dan sonra aşağı baskılıyorlar, bugünkü aşağı hareket biraz zayıf kaldı yalnız.

Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    EIC'e ben de inanamadım. PPF yerine belki bu fonları tutacağız yakında...
    EIC hakkında karar vermek için biraz daha izlemek gerekir diye düşünüyorum. Şu anda %4.64 olarak gözüken aylık getirinin yarısını 03.06.2021 da %2 kusur günlük getir ile sağladı. Çok ilginç bir durumdu. Sonraki gün getirileri yine normale döndü.

6.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Aslında teyit alıyor, 8,50 dirençti, kırıldı. Şimdi 8,50 hadi bilemedik, 8,40 destek yapar yön tekrar yukarı döner. Üstelik Biden görüşmesine 1 hafta kalmışken. Ben toplantı öncesi 8,70-8,80 aralığında gireceğimizi düşünüyorum.

Ancak Biden görüşmesi kritik, beklentilerin üzerinde ılıman bir havada geçer hatta Türkiye lehine sonuçlanırsa çok hızlı 8,20'lere gelebiliriz ancak bu çok çok iyimser bir senaryo olur. Aksi durumda, ortada bir görüşme sonucu çıksa bile, yön yavaş yavaş ama düzenli adımlarla 9'lar olur.
    Uzmanların yıl sonu tahmini yanılmıyorsam 9.50 Ben de 8.50 seviyesinin destek seviyesi olacağını düşünüyorum. Üstelik yaz mevsimindeyiz.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Uzmanların yıl sonu tahmini yanılmıyorsam 9.50 Ben de 8.50 seviyesinin destek seviyesi olacağını düşünüyorum. Üstelik yaz mevsimindeyiz.
    Ben de böyle düşünüyorum, çok ekstrem ve beklenmeyen bir faiz artışı olmadığı müddetçe artık 8.50 evladiyelik destek olacak.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

yeşil ile ilgili borsa yı takip edin ,yukarı guclu tepki olmadan ,düşmez.simdi ise durum cok zayıf

Sayfa 330/1002 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •