Sayfa 330/538 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 6 aylik kâr niye yuksekti, çünkü konut kulesi yaklasik 110 konut ve fiyatlari bir milyondan geçiyor. yilsonunu niye yuksek bekliyorum? Çünkü ofis kulesi yaklasik 155 ofis ve fiyatlari 2 milyondan geçiyor. Varin gerisini siz hesaplayin. Yil sonu kar yuksek olmazsa 2018 ilk ceyrekte ofis kulesinden gelir kaydedecektir. y.t.d.

2. Burada aslında özkaynak artisida olacak. Son değerlemede 329 milyon tl geldi avm ve konut. Ayriyeten arsalarda var. Su an ozkaynak 206 milyon. Arsalarla beraber 350 milyon gibi olur yeni ozkaynak.

3. Sabri bey ne yapıyorsunuz?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bazı yön.kurulu üyrlerinin Yaptığı işlemlerden dolayı şirkete ceza verilmiş ve işlemlerden dolayı zarara uğrayan yatırımcıların dava açma haklarının olduğu belirtilmiş...
    Ben bu işin altından kalkarım diyen Dava açsında akılları başlarına gelsin bu çakalların...

5. SPK tarafından verilen idari para cezaları - 1

Konuya ilişkin aşağıdaki açıklama Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) bülteninde
    yer aldı.

"Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) hakkında yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan
    idari para cezasının uygulanmasına karar verilmiştir. "

İdari para cezası uygulanan şahıs/şirket: Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İdari para cezası uygulanmasına neden olan eylem: II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11.
    maddesinde belirtilen Yatırımcı İlişkileri Bölümü
    kapsamındaki yükümlülüklere, Şirket paylarının borsada
    işlem görmeye başlaması tarihinden itibaren altı ay
    içerisinde uyum sağlanmaması.

Eylemin aykırılık teşkil ettiği düzenleme: II-17.1 sayılı Kurumsal
    Yönetim Tebliği'nin 11.
    maddesinin altıncı
    fıkrası.

Verilen idari para cezası tutarı (TL): 27.047

1) Yapılacak ilk genel kurul toplantısında, Şirket hakkında idari para cezası uygulanmasını gerektiren fiilde sorumluluğu bulunan yönetim kurulu
    üyelerine söz konusu idari para cezasının rücu edilip edilmeyeceği hususunda karar alınması ve söz konusu kararın alınması esnasında
    sorumluluğu bulunan yönetim kurulu üyeleri ile bunlarla ilişkili olan gerçek ve/veya tüzel kişilerin oy kullanmaması gerekmektedir. İdari para
    cezalarına konu eylemler nedeniyle, varsa zarara uğrayan yatırımcılar yasal koşulların oluşması halinde genel hukuk hükümleri çerçevesinde,
    bahse konu fiilde sorumluluğu bulunan Şirket yönetim kurulu üyeleri aleyhine dava açabilirler

6. Ceza 27 bin küsür çerez parası , bunlara hapis cezası vermeleri lazım ya da çok yüklü milyonları bulan cezalar verilmeli.

7. Bu çok önemli bişey değil.Bunu nasıl başarmışlar esas o kısmı ilginç.Yatırımcı ilişkileri bölümümü oluşturamamışlar bir kaç çalışan alıp.Gm ye bağlı yatırımcı ilişkileri mi olur.İlk kez gördüm böyle bir şey.Daha önce görsem uyarırdım böyle şey mi olur bile bile lades bu.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 16-02-2018 saat: 15:36.

8. Vergi dairesine verilen 4.donem geçici vergi beyannamesinde yanlış gormediysem 131 milyon kar var galiba

Sayfa 330/538 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •