Sayfa 330/555 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    Tam olarak buraya değdirdiler yine. Bakalım altına sarkmaması dileğiyle..
    işin tam b....kunun çiktigi nokta burasi idi ?! buraya da bastilar

hep diyorum benim acimdan onemli degil ben tamamen bilancoya odaklanmis vaziyetteyim

ancak

itibar onemli bir olaydir, itibarini kaybedersen yatirimcini kaybedersin ! para her zaman kazanilir

2. Tabiki süreç sonuna kadar bekleyip olan biteni görmek lazım ve güvendiğimiz için, alıp tutmak için burdayız ama bu düşüşler şık olmadı. Daha iyi yönetilebilirdi bu süreç. Ayıp edildi ky ye...
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3. Tamamen katılıyorum hayek.

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Tabiki süreç sonuna kadar bekleyip olan biteni görmek lazım ve güvendiğimiz için, alıp tutmak için burdayız ama bu düşüşler şık olmadı. Daha iyi yönetilebilirdi bu süreç. Ayıp edildi ky ye...
    Borsada kimsenin küçük yatırımcıyı düşündüğü yok. İnsan biraz utanır destek atar be!! Paralarını alacaz bari paralarını eritmeyek der, sorumluluk sahibi olur. Ama söylesen derlerki piyasaya müdahale etmeyiz. Ne piyasası? 3 5 çakala müdahele edecen!

5. Vakıfbank üzerinden bedelliye nasıl katılıyoruz ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim

6. Tünelin ucunda bir ışık göründü, inşallah trenin ışığı değildir

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Borsada kimsenin küçük yatırımcıyı düşündüğü yok. İnsan biraz utanır destek atar be!! Paralarını alacaz bari paralarını eritmeyek der, sorumluluk sahibi olur. Ama söylesen derlerki piyasaya müdahale etmeyiz. Ne piyasası? 3 5 çakala müdahele edecen!
    ÇOk net bir şekilde rüchanları ucuz tutup akıllı yatırımcıyı rüchana dolayısıyla bedelliye yönlendirdiler. Yani hisse başı 2 tl yi veren düdüğü çalsın diyorlar.
    Cuma sabah 14 tl ye kadar alan a1 in araya getirilip elindekinin alındığını düşünmüyorum. tamamen osmanlı ve a1 arasında karşılıklı yapılan işlemler var 4 gündür. Bunlardan izinsiz bu sığ tahtada kuş uçamaz.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

8. Bu kadar organize ky dökme harekatına şirketin gerçekten izin vermemesi gerekirdi. İnanılmaz şekilde aynı çizgiye 5. kez değdirip yine zıplattılar. Büyük itibar kaybı olduğunun farkında değiller sanırım

Sayfa 330/555 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •