Sayfa 331/865 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 6919 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. bu arada başka bir dostumuz da ocak ayında banvitte yabancı payının arttığı bilgisini verdi bana...yabancılar da artık almaya başlamış ise 5-6 ay sonra hisseyi 40-50 lerde görmek çok zor olmamalı...

bakalım herşey güzel gidiyor...hisse 2 lerden buraya kadar gelmiş ve tam 10 kat artmış...biz bu çıkıştan hiç faydalanamadık...biz çok fazla şey istemiyoruz ...sadece bir kat artsın yeter...gözümüz çok tok bizim...:)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Yabancı payı artışı virmanlama ile alakalı.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu arada başka bir dostumuz da ocak ayında banvitte yabancı payının arttığı bilgisini verdi bana...yabancılar da artık almaya başlamış ise 5-6 ay sonra hisseyi 40-50 lerde görmek çok zor olmamalı...

bakalım herşey güzel gidiyor...hisse 2 lerden buraya kadar gelmiş ve tam 10 kat artmış...biz bu çıkıştan hiç faydalanamadık...biz çok fazla şey istemiyoruz ...sadece bir kat artsın yeter...gözümüz çok tok bizim...:)

aynen sn keko 1 kat bize yeterli(45TL):yahoo:
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. bu gün ağırlıklı ortalamasının üzerinden bir kapanış yapamamış olması küçük çaplı bir olumsuzluktur...ama endeksin %1,28 düştü bir günde az da olsa artılı kapatması bana göre büyük bir başarıdır..banvit bu şartlarda ben diplerimdeyim çıkış yapmak istiyorum diyor..yanlız banviti yukarı çıkaracak kadar güçlü alışların olması gerekiyor...şu anda derede su bekleyen kurbağalar misali beklemededir..

sabrın sonu selamettir dostlar..beklemeye devam...:)

son bir kaç gündür yorumlarımda banvitin şu anda minimum risk içerdiğini söylüyordum...banvit bu dediklerimi son bir kaç gündür hep teyit ediyor..endeks neredeyse üç gündür düşmesine rağmen banvit ufak ufak çıkma isteğinde...umarım bu ufak ufak çıkışlar artık büyük büyük çıkışlara dönüşür...:)

aza razı olmayan çoktan mahrum kalırmış..bu söz de son anda aklıma geldi..bunu da paylaşmış olayım..:kahkah:
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. yakın geçmişte istemeden de olsa gerel hakkında da yorumlar yapmış idim...malum geçen gün 4,50 den ilk etapta tepki verebileceğini ama daha sonra belki bir kere daha zayıf tepki verebileceğini sonrasında ise o desteği kırma ihtimalinin güçlü olduğunu ve bu davranışını somut bir haber gelinceye kadar sürdürebileceğini söylemiştim..

bir iki gün önce tekrardan 4,50 ye inmeden ama 4,54 e kadar indikten sonra tekrardan alış tepkisi vermiş idi ama şu anda baktığımda tam da tahmin ettiğim gibi 4,50 den bir kapanış yaptığını görüyorum...

o hissede çok miktardaki düşüşlerde al, düşüşlerini kapatıp nötr veya artıya geçtiğinde sat modunda olmaya devam edecektir..4,50 yi aşağı kırması 4,00-4,10 aralıklarına kadar inmesine zemin hazırlayabilir...bu ilk etapta hemen olmayabilir ama zamanla inip tepki vere ve daha sonra inme şeklinde olmasını bekliyorum...

olabilir ki bazı arkadaşlar düşünebilirler..bu bağlamda takip edenlerin bu söylediklerimi akıllarının bir köşesinde tutmalarında ben fayda görüyorum...

banvit yatırımcılarından özür dileyerek bu yorumu yapıyorum...

6. Günlük görünüm. Hissemiz 100 günlük ho üzerine atıp destek yaparsa sıçrama yapabilir gibi duruyor..:rtfm:

https://invst.ly/6here
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

7. SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. sayin keko merhaba oncelikle emegin icin tesekkur ederim.banvit hissesini herzaman bulundururum.bugunde ilave ettim.bilonco harici beklentiniz varmi..yani bu hisse surekli anlasmalar imzalayan bir kurulus lakin bu anlasmalari nedense kap a bildirmiyor.ihracat yaptugi ulkeler surekli artarken bu bildirimleri niye gün yüzune cikarip milletin gozune sokmuyor.yani hissesinin deger kazanmasini istemiyormu bu kurulus

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 331/865 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •