Sayfa 331/355 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Daha önce yazmıştım Naten düzeltme yaşadığında 4 gün tepki vermeden düşüş yaşayan hissedir.Cuma ve bugün düşüş yaşadı yarın ve çarşamba günüde prim kaybı yaşamaya devam edebilir.Olumlu tarafları bence 180 civarlarını dip yaptı ve patron 50 bin adet alım yaptı ve yüksek işlem hacmiyle düşüş yaşamıyor.

Twitter da patrona eleştiri yapmışlar aç gözlüsün diye fakat önemli olan piyasanın hisseye güvenmesi işte o zaman fiyatlanır Naten hissesi 2023 1,çeyrek 2,çeyrek belirleyici olacaktır.Patron güveniyor fakat piyasa güvenmiyor.Bence patron dürüst adam he piyasa şuan güvenmeyebilir çok önemli değil su akar yolunu bulur.

3. Borsa yeni yıla rekorla giriyor , Naten hala ne yapacağına karar veremedi
    Yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Borsa yeni yıla rekorla giriyor , Naten hala ne yapacağına karar veremedi
    Yatırım tavsiyesi deildir..
    Ben odaş forumunda dayak yiyecektim 1 ay önce banka hisseleri yükseliş yaşar yazdığımda tuhaf yazılar yazmışlardı bana şaka gibi Sn bay Tomi bizler doğru zaman ve doğru hisse Naten deyiz ve tek hisse Naten neymiş efendim bankalar 2023 yılında o karları bir daha açıklayamaz bana yazdıkları bunlar bankaların ucuzluğu sahteymiş buyur buradan yak.

5. Saýin Anadolu Alp 2023 dedik bunlarda hala tık yok iş güç ihale haberi sosyal medyada da bu insanları neden calistirmiyon diye patrona yükleniyorlar, haklılar 3 sirket bu bi tanede deil , bekliyoz bakalim bi şey olacagada benzemiyor ama yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Saýin Anadolu Alp 2023 dedik bunlarda hala tık yok iş güç ihale haberi sosyal medyada da bu insanları neden calistirmiyon diye patrona yükleniyorlar, haklılar 3 sirket bu bi tanede deil , bekliyoz bakalim bi şey olacagada benzemiyor ama yatırım tavsiyesi deildir..
    Sn Bay Tomi 2,çeyrek bilanço açıklanana kadar şans vermek gerekir,Naten yükseliş trendinde fakat yükselen trend kırıldı aralık ayı başından bugüne düzeltme sürecini yaşıyor ne kadar yaşamaya devam eder kimse bilemez cuma gününden beri düşüş yaşıyoruz bugün yada yarın yükseliş yaşaması gerekir yükseliş yaşamayacaksa prim kaybı sınırlı olması gerekir doğru olan budur dün yüksek prim kaybı yaşadı.Benim için evladiyelik hisse Naten o da ayrı konu fakat Ağustos ayını görmek lazım.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 04-01-2023 saat: 09:07.

7. 189 tl den alıcı olan patron ne bekliyor al sana daha ucuz Naten fiyat 171 tl ... destek ver hisseye...!

Vay be 170 civarlarını gördü zirve 220 civarları belki akşam seansı yeşil kapatır daha önceleri yapmıştı.

Sayfa 331/355 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •