Sayfa 332/668 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 5344 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Niyeki yasak mı sizin tekelinizde mi pardon algyo hangi endekste aceba algyo ile ilgili de yazıyorum ve dediklerim nokta atışı görmek istemiyorsan engellersin polemiğe hiç gerek yok
    Sen en iyisi bir doktora bir görün.Ben bir türlü egomu tatmin edemiyorum,bana yol göster de.

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Ahmet mergen 185 bin hedefli grafik çizmiş hadi ordan insanlari batiracak
    Ahmet Mergenle meselen varsa onunla hallet.Burası Algyo topiği.

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Senet ykb 158 bin dönüşünde 252 ile 262 arasında GAP bırakmıştı az önce geyiğin 20 22 arası GAP i nasıl dolduysa buda tersi 1,87 den geldi bu GAP i doldurdu bu bedava paraydi değerlendirdik Ali Koç a sevgiler hissesine sahip çıkan adam gibi adam
    Bize ne,git ykbnk topiğine yaz.

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Bak thyo topigi 14.70 de düşecek dedim düştü simdi https://www.hisse.net/topluluk/showt...42414&page=918 bu linkten sayfanın sonundaki yazıma bak
    Al bir tane daha,thyao dan bize ne.

5.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Al bir tane daha,thyao dan bize ne.
    Topige engelleme butonunu niye koymuşlar idrakiniz yokmu engelle bitsin bu alintiladiklarinin en başına yazdım zaten öğrenmek isteyenler için diyerek başladı cümle ozaman şöyle yapalım cogunluga uyarım çoğunluk aktif olan 10 kişi biz senden rahatsız oluyoruz yazma desin yazmam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,451
    kendi adıma ALGYO topicinde diğer hisseler ve ALGYO yu ilgilendirmeyen konularla ilgili paylaşım yapılmasını istemiyorum. sürekli aynı ego tatmini rahatsız ediyor. zaten hissenet kuralları da bunu gerektiriyor...

7. Dikkatle izliyorum seni ALGYO,sana öyle bir 20 bimlk hareket yapacam ki,zamanı bende saklı

8.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Dikkatle izliyorum seni ALGYO,sana öyle bir 20 bimlk hareket yapacam ki,zamanı bende saklı
     Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    kendi adıma ALGYO topicinde diğer hisseler ve ALGYO yu ilgilendirmeyen konularla ilgili paylaşım yapılmasını istemiyorum. sürekli aynı ego tatmini rahatsız ediyor. zaten hissenet kuralları da bunu gerektiriyor...
    Bu sevda bitmez.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 332/668 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •