Sayfa 334/1005 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Viop LI

1. Sorunlar faizler ile alakalı olmadığı için kısa vadede herhangi bir süpriz iyileşme zor. Başarılı firmalar devam eder.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Ucuz yirtmislar. Philips in git gide nasıl kapandığı ile ilgili YouTube da bisi sürü video var. Ellerinde pek ürün kalmadı.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Philips'in sadece küçük ev aletlerinde isim hakkını almak istediklerini söylediler, firmanın batık olduğunu biliyorlardır.

Normande Schaub Lorenz Saba vs biri almış TV satıypr.

Mesela Schaub Lorenz lisansı ülke bazında satılıyor olabilir.
    http://www.schaub-lorenz.com/brand-licenses

4. 864m margin call

5. Takasbank durum

6. Bence rekabet kurumunun düzgün çalışmaması ülke refahını ciddi ölçüde olumsuz etkiliyor. Her ülkede bu kurum var.

Bazen büyük grupları ayırmak bazen küçükleri birleştirmek gerekiyor. Buna yönelik düzenlemeleri araştırıp yönetime sunmaları lazım.

Rekabetin de düzgün tanımlanması lazım, şirketlerin bir araya gelip dayanışması tüketici veya diğerlerinin aleyhine değil de maliyetlerin düşürülmesi, standartların geliştirilmesi, ihracatın artıtılması vs için ise teşvik edilmesi gereken bir alan.
    Son düzenleme : ariston; 06-06-2023 saat: 00:36.

7. Bir gece nöbetçi eczaneye gittim, eczacı erkekdi. Diğerleri hep kadın bir sen erkeksin dedim. Abi dedi bunların kocaları hep burada oturan başka işi olan kişiler, ev geçindirme derdi yok bu işi yapıyorlar ben anca kurtarabiliyorum galiba bırakacağım demişti. Geçenlerde dikkatimi çekti kapatmış.

Altın ve enerji hariç Türkiyenin cari durumu ne durumdadır. Hadi altını da çıkardım enerji hariç cari durumumuz ne durumdadir?
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Cari açık ticari zarar demektir, hiç ticaret yapma en azından zarar etmezsin. Bu ülkenin tek kurtuluşu ithalatı yasaklamaktır. Güçün yettiği ölçüde, karşı ülke yasağını göze alarak.
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 334/1005 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •