Sayfa 334/1004 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Pratik işe yarar bilgiler gelmiyor.

Onların işine yarayacak konularda benden düşünce alınıyor olabilir.
    Sana gelince goy goy, onlara gelince sömürsünler seni...

Abi kullandırtma kendini ya... Ben olsam bu tarz mutual bir ilişkiyi sonlandırırdım... Ama yinede sen bilirsin tabi...

2. Ariston senin sohbet odalarında konuşulanları burada paylaştığını bilmiyor olamazlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Emilyo Butragenyo Yazıyı Oku
    Ariston senin sohbet odalarında konuşulanları burada paylaştığını bilmiyor olamazlar.
    İşte sır saklamak lazım.

Ben her hangi bir zamanda işim gücüm yokken twitter'a giriyorum o sırada bir sohbete denk geliyorum o sırada birileri bir şey söylüyor. Sohbet 9 saat sürmüş ben kritik kısmını dinlemiş oluyorum.

Aslında bu herkes için geçerli. Sana bir şekilde mesaj verecekler ise bir şekilde fark ettirmeden veriyorlar.

Muhtemelen herkesin sistemde bir rolü kaderi var, onun dışına çıkmana izin vermedikleri gibi oyun dışına kaçmana da izin verilmiyor. En kötü ihtimal rüyana giriyorlar.

Tabi bunlar benim kesin görüşümden çok muhtemel durum tespiti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İşte sır saklamak lazım.

Ben her hangi bir zamanda işim gücüm yokken twitter'a giriyorum o sırada bir sohbete denk geliyorum o sırada birileri bir şey söylüyor. Sohbet 9 saat sürmüş ben kritik kısmını dinlemiş oluyorum.

Aslında bu herkes için geçerli. Sana bir şekilde mesaj verecekler ise bir şekilde fark ettirmeden veriyorlar.

Muhtemelen herkesin sistemde bir rolü kaderi var, onun dışına çıkmana izin vermedikleri gibi oyun dışına kaçmana da izin verilmiyor. En kötü ihtimal rüyana giriyorlar.

Tabi bunlar benim kesin görüşümden çok muhtemel durum tespiti.
    Ariston abi, herkesin rolü var ve çıkmana izin vermiyorlar dediğin kısım doğru bence...

Bana da izin vermiyorlardı kendimden biliyorum ama çok zorlayınca yolum açıldı ama cidden saçma derece zorladım...

Zaten bununla ilgili bir de deyim var "şeytanın bacağını kırmak", sanırım bende şeytanın bacağını kırdım...

5. Prensip olarak benim kimse ile problemim yok, normal insanlar gibi yaşamak dışında da bir derdim yok. Malesef olmayacak şeyler olabiliyor.

Komplo teorilerime göre üst akıl kendi düşüncesine yakın insanlar da yetiştiriyor, ya bu dünyada ya da ahiretde kullanmayı planlıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Prensip olarak benim kimse ile problemim yok, normal insanlar gibi yaşamak dışında da bir derdim yok. Malesef olmayacak şeyler olabiliyor.

Komplo teorilerime göre üst akıl kendi düşüncesine yakın insanlar da yetiştiriyor ya bu dünyada ya da ahiret de kullanmayı planlıyor.
    Ahirette kullanamazlar, orada dalavere bitmiş olacak... Sınav var diye bazı şeyler serbest bu dünyada, bakalım ne karar verecek durumları var yani... Ahirette sınav bitmiş olacağı için düzen çok farklı olur tahminim...

7. Abi iblisi mi tutuyorsun yoksa sen ya, iblisin bacağını kırmayla ilgili pek topa girmedin sanki kasten

8. En büyük komplo teorime göre insan oyuncu değil, onun dışındakiler oyuncu.

Bu durumda Allah onlara kolaylık versin demek gerekebilir.

Tabii her zamanki gibi bu sadece bir görüş.

Sayfa 334/1004 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •