Sayfa 335/548 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Hakikaten buyuk ayip...islem sirasi kapatilirdi eskiden...kapatilsin kagitlar...flu açıklamalarla kazanim elde ediliyo...spk goreve lutfen

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2. Azıcık hurriyettten birşeyler öğrensen zaten dohol olamazsın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. yok yok ben artik suna inanmaya basladim...bunu bedavadan esantiyon olarak demirorene vermisler...bu ne yaaa defter degerinin altinda islem mi olur...hurriyet pd/dd ddgeri 2.70 ...mipaz 2.2...dohol 1.44 degeri
    diger dogan hisselerinde pd/dd degeri hep yukarda...bir tek dogan gaxetenin ki 0.90

4. Bence buradaki dezavantaj tahtanın bu derece sığ ol olması diğer turlu olsa buda en az onlar kadar giderdi ...avantaj olarak gordugumuz kısmı dezavantaj oldu gibi....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bence buradaki dezavantaj tahtanın bu derece sığ ol olması diğer turlu olsa buda en az onlar kadar giderdi ...avantaj olarak gordugumuz kısmı dezavantaj oldu gibi....
    asil burada ki olay daha garanti...nedenmi bir sirketi suni olarak etkilenen piyasa degeriyle mi satarsin yoksa bir sirketin asil kunyesi olan defter degeriylemi satarsin...ustune ustluk birde temettusu var iken...defter degerimiz tahmini 4.24 lerde...bunun alti bana gore inandirici degil...bana gore bu en az hisse basi 5 eder

6.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Hepimize bol kazanclar olsun. Full dgzte ilerliyoruz hedefe. Bilanço mantık haberler hepsi dgzte diyor ama yükselen batik hurgz oldu. Bakalim ipi kim gogusleyecek umarim herkes kazanır.
    hocam hurgz batık diyorsunuz ama zararın büyük çoğunluğunun yurtdışındaki ortaklıklardan, hükümetle olan çekişmelerden dolayı

reklam pastasından minimum yararlandığından geldiğinin farkında değilsiniz herhalde
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben bu işlerden pek anlamam ama dogan yayın ın iştirakleri nin ismi satılır malvarlığı kalır veya bir kısmı satılır bir kısmı kalır .....gibi arkadaşların yazılarını okudum, bana göre böyle birşey olmaz dyh nin tamamı AD nin olsaydı söyledikleriniz olabilirdi ama bu durumda olmaz çünkü diyelim ki isim hakkını sattı malları kaldı halka açık olan kısımdaki hisse sahiplerinin de elindeki hissesi kadar hem isim hakında hemde kendine bırakabilir dediğiniz kısımdaki mallarda arsada nakitte ..... ortaklık hakkı var DHY yi parçalayamaz, satıştan önce arsasını biryere satabilir onunda satıştan kasaya nakit girdisi olur.
    aynen katılıyorum

bunun tersi yorum yapanların nedenlerinide bi yazmalarını rica etsek belki bizimde bilmediğimiz birşey vardır
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    hocam hurgz batık diyorsunuz ama zararın büyük çoğunluğunun yurtdışındaki ortaklıklardan, hükümetle olan çekişmelerden dolayı

reklam pastasından minimum yararlandığından geldiğinin farkında değilsiniz herhalde
    Geleceğinin parlak olduğu konusunda hemfikirim. Ama şirket aktif ve pasifiyle satılacak. Sonuçta bir süreç meselesi bu. Hurriyetin özkaynakları şuan 300 milyon. Geçen yılki zararı kadar bu yılda zarar edecek muhtemelen. Özkaynaklar 0 lanacak. 2 ihtimal var ya bedelli sermaye artışı yapacak yada sermayesi güçlü bir şirketle birleşecek. Alan grup sermaye koyması lazım hurriyetin yola devam edebilmesi için. Bu işlemlerden sonra kamu reklamlarını da alacak ve önü açılacak tabikide. Ama şuan itibarıyla DGZTE mi HURGZ mi dersen ben yorum yapmıyorum bilançoları yapsın.

Sayfa 335/548 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •