Sayfa 336/853 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Akg43 hocanın grafiğidir
    Kardesim degerleri gozukmuyor sayilarda yazaydi iyiydi bayrak yapmis galiba 2.60 onu okudum sagda solda ama kendi gozunle gormem lazim

2. Arkadaş emniş satıp gelmiştim cuma bugün o da %20 ye yakın yükselmiş. %10 yapmıştım daha önce. İnşallah buradayarın %30 karla satacağım.

3. Arkadaslar 3.19 tepe yaptiktan sonra 2.94 ikinci bir yukselis noktasi simdi duseni kirmadan yukselecegini dusunursek yanilirz bilginiz olsun ytd sadece grafikten anlasiliyor bunlar,dediginiz gibi beklenti var o da bu sekilde tepkiler yansitabilir kagit...neyse yarin ola hayrila herkese bol sans...

4.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Kardesim degerleri gozukmuyor sayilarda yazaydi iyiydi bayrak yapmis galiba 2.60 onu okudum sagda solda ama kendi gozunle gormem lazim
    2.90 ı kırınca grafik haftalık ve para birimi TL değil büyük ihtimal çünkü Abdülkadir hoca yabancı para birimlerine göre çiziyor grafikleri. Hedefi de 5 TL formasyonun

5.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Arkadaslar 3.19 tepe yaptiktan sonra 2.94 ikinci bir yukselis noktasi simdi duseni kirmadan yukselecegini dusunursek yanilirz bilginiz olsun ytd sadece grafikten anlasiliyor bunlar,dediginiz gibi beklenti var o da bu sekilde tepkiler yansitabilir kagit...neyse yarin ola hayrila herkese bol sans...
    Hocam düşeni kırması için nerenin geçilmesi lazim..
    Bugünkü hacimde fena sayılmaz 35 milyon...
    Artik yeni bir yükseliş trendi olması ümidiyle..

6. Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü ? Soru bu bence... Haber yok bisey yok . tepki yükselişi ise yavaş yavas yine düşer . Ama sağlam haber varsa o zaman teknik taktik yok bam bam bam...

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hocam düşeni kırması için nerenin geçilmesi lazim..
    Bugünkü hacimde fena sayılmaz 35 milyon...
    Artik yeni bir yükseliş trendi olması ümidiyle..
    Kardesim hoca degilim ama grafige baktim 2.60 sanirim ustunde kapanislar orta vade uatirimcisina nefes aldirir ve yukselise dondugunu dusunebilirsiniz,bakalim yarin ne olacak kapanislar onemli ytd

8. Haftalık hisse yarışmasında da 1. Olmuşum bugün %50 mipaz yazmıştım. Realde %100 mipaz

Sayfa 336/853 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •