Sayfa 336/981 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. - Yaptırım derken; “şu şu şu konuda yaptırım” diye hiçbir şey duymadık şu ana kadar. Sayın Trump ile telefon görüşmelerimde, ikili olarak bir araya gelişlerimizde şu ana kadar “Biz size şu yaptırımı yapacağız” demedi. S-400’le ilgili olarak da “Haklısın” dedi. Bugün işi çok daha ileri bir seviyeye taşıdık. Bu ileri seviyede de Sayın Trump “Bu adaletsizliktir” dedi. Bu çok önemli. Sayın Putin’le üçlü olarak bir araya geldiğimizde de yine makul ve güzel şeyler söyledi. Tabi daha önce de Sayın Putin ve Trump arasındaki görüşmeyi Sayın Putin zaten bize anlatmıştı. Yani oralardaki görüşmelerde de bu konu olumlu istikamette. Öyle zannediyorum ki herhangi bir sıkıntı olmadan bu süreci aşacağız. Tabii bu arada Sayın Trump’ın Türkiye ziyaretinin gerçekleşmesiyle ve iş konseyini de yapmak suretiyle bu işi çok daha ileriye taşımış olacağız. Bu arada biz bir de oradan THY olarak 100 tane Boeing uçağı alıyoruz... Halkbank konusunun DA kısa sürede çözüleceğini ümit ediyoruz.

ERDOGAN SAYS TRUMP TOLD HIM "YOU ARE RIGHT" ON DISPUTE OVER PURCHASE OF S-400 SYSTEMS DURING BILATERAL TALKS:

NATO may want to have a word with Trump

----------------

Simdi Trumpa soz hakki dustu. Yok efendim ben oyle bir sey demedim derse isimiz kotu.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Gözünüz aydın olsun geliyor

Erdoğan: S-400'ler 10 gün içerisinde geliyor http://sptnkne.ws/mNcd
    15 Temmuz 'a yetişecek yani .

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    şükür o mertebeye ulaştık
    Hic tavsiye etmezdim o mertebeyi size, çünkü fazla uzun ömürlü olmazlar forumda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Sabah ola hayır ola, bari bir kaç gün bu konuda konuşmasaydı iyiydi.
    Yarın dolar yeşil yakarsa benden bimeyin reise teşekkür edin.

6. 5.73 şu anda
    Sabaha 5.70 kırar mı?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hic tavsiye etmezdim o mertebeyi size, çünkü fazla uzun ömürlü olmazlar forumda.
    10-12 küsur yıl gibisinden bi ömür var bu forumda her türlü zerzevata karşı. dert etme beni. bi 10-12 daha buradayım hayırlısıyla.

8. sallamak serbestse..
    bu 'iyimser' hava bugün açılışta beklenen aşağıyı yapacaktır muhtemelen. haftalık macd ve rsi da bunu öngörüyordu bir süredir bildiğim kadarıyla. ancak benim şahsi düşüncem bu aşağı hareketin hiç de beklendiği kadar olmayacağı yönünde. sakin olmakta fayda var derim.

Sayfa 336/981 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •