Sayfa 337/651 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. İyi niyetli olduğuna kanaat getirsem patronun bilanco iyi gelecek diyebilirim fakat bizim gibi denetimin olmadıgı memleketlerde yönetim gideri ve faaliyet giderleri kalemleriyle alenen vergi kacırılıp karlar kuşa döndürülüyor patronlar tarafından, o yüzden net olarak iyi kar acıklar diyemiyorum. patronun vicdanına ve allahtan ne kadar korktuguna bağlı bir durum.

2.  Alıntı Originally Posted by Hakican Yazıyı Oku
    26 milyon kar var .fk bedava fiyatı komik niye gitmiyor hisse sorun patronu.tabela sirketleri ucup gitti zararda olan sırketler bile yükseldi biz yerimizde sayıyoruz .
    Bu kar vergi dairesi karı olmalı...spk bilançosunda bu miktarın artma veya azalma ihtimali olabilir dostum...spk bilançosu ile kar netleşsin piyasada ona göre kararını verecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Son Dakika! Hollanda'dan Skandal Karar! Sözde 1915 Olaylarını "Soykırım" Olarak Tanıdı
    Son Dakika! Hollanda Parlamentosu skandal bir karara imza atarak 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanıdı.

https://www.haberler.com/son-dakika-...n=BrowserAlert

endeks düşüşünün nedeni bu haber...men de neden düştü diye merak ediyordum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Arkadaşlar sayfa 326 ya bakarsanız Daha Fazla Olmaz ın Gentaşın bize göre yanlış diye düşündüğümüz çalışmaları ile ilgili yapabileceklerimizle ilgili teklifini okuyup fikirlerinizi yazar mısınız? Şirket sahiplerini hep eleştiriyoruz. En son arsa alım ve satımları ile ilgili çok kişi eleştirdi. Eleştirdiğimiz konularla ilgili hep beraber neler yapabiliriz?

5. Bu şebeke 20 yıldan beri ky söğüşlüyor 500 bin 700 bin satarken biri çıkıp ellerinden hisseyi almadıkça bunlar akıllanmaz vesselam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by brbrs123 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sayfa 326 ya bakarsanız Daha Fazla Olmaz ın Gentaşın bize göre yanlış diye düşündüğümüz çalışmaları ile ilgili yapabileceklerimizle ilgili teklifini okuyup fikirlerinizi yazar mısınız? Şirket sahiplerini hep eleştiriyoruz. En son arsa alım ve satımları ile ilgili çok kişi eleştirdi. Eleştirdiğimiz konularla ilgili hep beraber neler yapabiliriz?
    Bu iş ciddi bir iş ve bir öncüye ihtiyaç var güvenilir dürüst ve vakti sağlığı yerinde olan...

Benim rahatsızlıklarım var öncü olamam sadece destek olurum...

Bir bilanço gelsin ona göre tekrar konuşıruz....

Geneş kurula katılıp konuşalım ve şirketi sıkıştıralım...
    Bir metin kaleme alıp mercilere iletelim...

En son ise hukuki dava...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. "Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğunuz ******* no'lu başvuru, değerlendirilmek üzere Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı Gönderilmiştir.

Başvuru Metni : Sayın CUMHURBAŞKANIM Bistte işlem gören GENTAŞ Şirketinde soygunlar devam ediyor.Bu 3. ihbarım .Kahraman ailesi zarar eden şirketlerini Gentaşa satarak küçük yatırımcıları zarara uğratıyorlar.Gentaştan sırasıyla 2,5 milyon+6milyon+6 milyon+4.5 milyon+1.5 milyon olmak üzere toplam 20.5 milyon almışlardır.Son olarak Gebzedeki arsayı daha çok hisselerinin olduğu şirkete yarıdan daha düşük bir fiat 6 milyon tl ye satmışlar.Bu soygunları sizın yardımınızla durdurabilir.Bunları Savcilara ihbar etmenizi rica ediyoruz.Saygılarımla sayın CUMHURBAŞKANIM."

Arkadaşlar, geçen hafta sayın
    Cumhurbaşkanımıza ihbar dilekçesi yazdım. Gelen cevabı yukarıda sizlerle paylaşıyorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız.

8. Sn Duka öncelikle teşekkürler. İnşaAllah hayırlı sonuçlar çıkar.

Sayfa 337/651 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •